Hučení v radiátoru

Od: Datum: 09.05.15 09:43 odpovědí: 3 změna: 09.05.15 15:39

Zdravím, už 3 dny mi hučí v radiátorech v bytě, jakoby byly zavzdušněné, ale mám automatické odzvdušňování. Nevíte někdo prosím co s tím?

Děkuji Monika

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 09.05.15 09:48

Dobrý den, je to etážové topení nebo dálkové? Je v okruhu dost vody? Je nějaká změna po uzavření radiátoru (hlavicí)? Zdravím!

doplněno 09.05.15 11:48:

U dálkového topení je horší ten problém najít. Zvuk se může šířit po trubkách, může to mít souvislost s ukončením topné sezóny, manipulací s uzavíráním radiátorů u sousedů nebo množstvím či teplotou vody v topení. Zkuste uzavírat a otevírat jednotlivé radiátory, jestli tím dosáhnete lepšího výsledku a také se zeptejte sousedů v domě, zda mají stejný problém.

Ohodnoceno: 0x

Od: monage16
Datum: 09.05.15 10:51

je to v bytovce, společné vytápění...radiátor mám uzavřený.

Datum: 09.05.15 15:39

Pokud máme puštěné jen jedno či dvě tělesa, je slyšet jemné hučení čerpadla. Pokud je otevřených víc radiátorů, není to slyšet, ale to se jedná o oběhové čerpadlo u kotle v rod. domku, čili nevím jak je to u vás.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.