Kolaudace cerne stavby

Od: Datum: 08.05.15 11:34 odpovědí: 2 změna: 09.05.15 07:09
Dobrý den. Zdědili jsme pozemek, na kterém je umístěna černá stavba. Jedna se o zahradní domek o rozměrech 7x5 m. Jakým způsobem můžeme domek z legalizovat?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 08.05.15 11:44
avatar

Dobrý den, nejdříve bych si rozmyslel, zda je toto nutné. Pokud dojdete k závěru, že to potřebujete, tak to zkuste na radnici - stavební odbor. Zdravím!

P.S. Možná Vám tam řeknou, že to ani stavba není a kolaudace není nutná.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: sos*
Datum: 09.05.15 07:09

Mám stejný názor jako kolega - zajít na příslušný OÚ a zeptat se. I když je to riziko. Dříve byla povolena stavba bez povolení do 18 metrů čtverečných. Dnes jsou tam různé varianty - když to nemá základy nebo přízemní stavba a další. Ale úředník by mohl tvrdit, že když to bylo stavěno před změnou zákona, musí to splňovat parametry toho starého. Chtělo by se šikovně ptát na podmínky stavby budoucí - ne , že už to stojí, ale že bych to chtěl postavit. No a pokud to bude vyhovovat legální stavbě, dělat mrtvého brouka.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.