Plynová trubka je moc vysoko

Od: Datum: 30.04.15 17:48 odpovědí: 2 změna: 30.04.15 19:04

Dobrý den, chceme novou kuchyni v paneláku a stávající přívod plynu vede ze zdi až nad úrovní pracovní desky viz. přiložené foto. Zároveň vede skoro přesně pod plynem přivod vody. Může prosím někdo poradit, jak nejlépe vyřešit, aby nebyla trubka vidět a jaká by mohla být přibližně cena i se zapojením nové plynové desky? Děkuji a přeji hezký denSeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.04.15 17:57

V paneláku za stěnou kde je vývod ke sporáku by měla být šachta. Tam vám to instalatér předělá a dá do výšky na jaké se domluvíte. Uzavírající kohout co tam máte se stejně musí vyměnit za nový se zpětným ventilem,tento už nesmí být.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 30.04.15 19:04

Ahoj. Jasně, všechno jde, když se chce. I jak to tu popsal kolega hore. Bude to trošku partizánština, ale půjde to dát trošku dolů. Když to podmínky, za tou zdí dovolí. Je to šroubovací, a to je právě ta partizánština. Plyn by měl být svařovaný. Tak bacha na nějaké úniky, z vyschlých šroubovaných spojů. Od toho, se dá pomoct potřením spoje fermeží štětečkem. Fakt to pomáhá. Poradil mi to revizák a zachránil mi tak ty dva spoje, o průměru 100mm převářet.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.