Jaký je to typ tlačítka WC pro splachování?

Od: Datum: 28.04.15 10:10 odpovědí: 5 změna: 29.04.15 00:21

Zdravím, potřeboval bych poradit. Chci zakoupit chybějící tlačítko pro splachování na WC, ale nevím, jaký je to typ. Splachovací nádoba je keramická a nikde jsem nenašel žádné výrobní číslo. V obchodě mi neporadili, prodává se více druhů, ale podle vnějšího vzhledu to nerozpoznám. Díky za radu o jaký typ se jedná, případně kde by se dala součástka sehnat.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: dahol*
Datum: 28.04.15 11:22

Dobrý den,

obraťte se na servisního technika výrobce. Ten má týto náhradní díly k dispozici.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 28.04.15 11:32
avatar

Dobrý den, a není trochu problém v tom, že tazatel toho výrobce nezná, tak se těžko obrátí na jejich servisního technika? Já bych si změřil průměr toho otvoru, kde tlačítko chybí (ujistil se, že jde o tlačítko a ne o táhlo), podíval se na způsob uchycení tlačítka a potom bych si v nějaké velké prodejně se sanitární technikou nechal vyložit na pult všechna tlačítka, která tam budou mít - a zkusil proměřit, prohlédnout spodní část a snad dobře vybrat.

Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dahol*
Datum: 28.04.15 16:30

na nádržce je název Jika, takže na www.jika.cz Jinak pro jednoduchost tady pro Prahu: http://www.jika.cz/instalateri-a-servis/zarucni-servis/ a tady podle místa bydliště: http://www.etrusca.cz/servis.htm

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.04.15 11:47

Na obrázku vidím na víčku nádrže logo výrobce WC - Jika. Chvilka práce s Googlem, který mi zobrazil Kombi WC od výrobce Jika. Porovnáním víčka mi vyšel typ Jika Euroline kombi.

I tak pochybuji, že seženete samotnou ovládací sadu. Asi bude nutné pořídit celý vypouštěcí ventil.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.04.15 00:21

Ahoj Martine. Než půjdeš do nějakého nákupu celého vypouštěcího ventilu, tak se poptej v krámech s tímhle zbožím. Některé vedou i tyhle jednotlivé náhradní díly. Pak může ta věc přijít jen na 35-60 Kč. Celek pak na i 300 Kč.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.