Vakuovačka, koupit/nekoupit a jakou?

Od: Datum: 27.04.15 08:45 odpovědí: 2 změna: 27.04.15 10:00

Zdravím rádce a rádkyně. Měl by někdo radu a zkušenost s vakuováním potravin do mrazáku? A hlavně jakou vakuovačku koupit?

Je jich na trhu fakt dost a ráda bych znala kritéria, podle kterých bych měla vybírat. Nemyslím design, ale třeba cena/užití. Vím, že vysoká cena kolikrát nekoresponduje s užitím. Díky všem. A.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.04.15 09:38

Dobrý den,já mám asi 5 let vakuovačku a je to opravdu užitečná věc,nejen na zamrazování.Vše co by se vám v lednici zkazilo vydrží mnohem déle.První jsem koupila v Lidlu-silver crest,cca 700 kč,dodnes se mi na ní práší v komoře,byla naprosto k ničemu.Druhou jsem si pořídila v německu-gastroback,stála něco přes 3000 kč,ale nelituji,je to vážně pomocník.

Mám k ní i nádoby,takže polévky,omáčky můžu také vakuovat,folie k ní jsou sice taky dražší,ale jsou pevné,ne jako ty šusťáky k té z Lidlu,dají se použít i na sous vide.Když bych to zpětně sečetla,co jídla jsem díky ní uchovala,vyplatí se.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.04.15 10:00

Díky Marečku, taky jsem na ní koukala na Heurece. Právě že se cenově pohybují od +-1000-4000,-.

Zastávám názor, že není umění koupit drahou věc a dobrou. Ráda bych ale věděla, zda existují i varianty (zlatá střední cesta) že umí to samé jako ty nejdražší. Ale fakt dík, juknu pořádně, co to všechno umí a uvidím.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.