Kuchyňský robot - kupovat?

Od: Datum: 26.04.15 22:04 odpovědí: 4 změna: 03.05.15 19:36

Dobrý den,

chtěl bych se zde poradit, k čemu slouží kuchynsky robot? Uvažuji o koupi Bosch MUM 4655 .

Napsal by mi někdo nějakou radu? Kupovat jej? Nebo co jiného by jste doporučili?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: benŽ
Datum: 26.04.15 22:11

Dobrý den, tento přístroj má význam pro někoho, kdo ho využije při přípravě jídel.

Vše, co umí, máte uvedeno ve specifikaci toho výrobku. K ničemu jinému nebude v domácnosti využitelný, ale v kuchyni se jeví jako přístroj užitečný. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.04.15 22:18

Dobrý večer.

Hodně záleží také na tom co všechno budete na robotu připravovat, např. na těsta bych doporučil raději 5.řadu robotů, protože mají silnější motor.

Ohodnoceno: 2x

Od: esmeŽ
Datum: 26.04.15 22:20

Robot slouží k tomu aby měl kam usedat prach...*smich*

No, ale vážně - sám musíte vědět jestli ho potřebujete. Hodně doma vaříte, pečete, zpracováváte ve velkém zeleninu? Tak to má robot smysl. Pokud si jen tu a tam hodíte do trouby ohřát pizzu, tak smysl nemá.

Já robot nevyužiju, dala jsem ho pryč, jen ležel ve skříni. Mám obyčejný tyčový mixík + pulsní mixík, ty stačí víc než bohatě na těch pár pomazánek, koktejlů, na rozmixování omáček... Nepeču sladké vůbec, a chleba zadělávám ručně.

Ale naopak mamce jsem koupila profi Bosch, a jelikož má pečení jako koníčka (vypéká pro půl města, hlavně o svátcích), tak ho využije. Nástavce jsme kupovaly postupně, taky podle toho, co bylo potřebné.

Ohodnoceno: 6x

Od: honzajm
Datum: 03.05.15 19:36

Pokud hodně pečete, děláte těsta, pak ano. U nás se to časem vyjasnilo - nejvyužívanější je el. mlýnek na maso s nástavci struhadel, a tyčový mixer. Sice robot také máme, ale většinou jen překáží.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.