Tlakový hrnec

Od: Datum: 24.04.15 11:18 odpovědí: 3 změna: 24.04.15 14:04

Zdravím všechny! Chci si pořídit nový tlakový hrnec a nemám přehled o trhu. Mohli by jste mi nějaký doporučit? Nerez, 4 - 5l. Děkuji. Hlavně ať je bezpečný.:) Jaký máte vy?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 24.04.15 11:35

Mořekrát se probílalo toté téma. Nahoře do modrého pole zadejte - tlakový hrnec-, vyjede vám spousta odpovědí. Až si vyberete konkrétní tlakáč, sdělte nám to a jistě se najdou rádci, co mají zkušeností s konkrétním tlakáčem.

Ohodnoceno: 0x

Od: asd1
Datum: 24.04.15 12:44

Lidl, Aldi za tisicovku, kvalitní, srovnatelný s těma za 3000,-

Datum: 24.04.15 14:04

Mám Tescomu Prominet, už je to starší kus ale jsem spokojená. Na chalupě mám Orion Profi než jsem se ho naučila zavřít a otevřít byl to boj, je to levný hrnes a tlakuje méně ale uvaří. Dcera má Tefal klipso a nemůže si ho vynachválit. Maminka má ten co se sem před 89 vozil z Maďarska a nedá na něj dopustit. Z Lídlu koupím kde co ale zrovna papiňák ne, jeden jsem tak měla a za dva roky ho mohla vyhodit jelikož guma- těsnění se sem nevozí. Bezpečný, no když v něm budete vařit fazole a zapomenete na ně, budete mít hrnec na kousky, zničenou kuchyň a budete ráda, že jste v té kuchyni zrovna nebyla. Mám to osobně vyzkoušené ale od používání tlakáče mě to rozhodně neodradilo, i když někdo říká, že bez tlakáče je jídlo lepší, já v něm vařím vývar, guláš, prostě všechno. Každá liška chválí svůj ocas, dobře vyberte.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.