Závěsná polička na bok vysoké lednice

Od: Datum: 23.04.15 22:39 odpovědí: 5 změna: 27.04.15 07:55

Dobrý den, dočkala jsem se nové kuchyně a poslední doplněk co mi chybí je zmiňovaná polička z drátěného programu. Víděla jsem jí někde v kuchyňském studiu a marně po ní pátrám. Vím jen, že byla bez magnetů, vodící lišty byly jen ohnuté do pravého úhlu a ty se zahákly za vrch lednice z boku. Nevím jak to popsat. Prostě police, která se nasadila na kant lednice I s magnety by mi nevadila. . Na polici byla kolébka na papírové utěrky a pod tím úzká polička na drobnosti.

Nemáte jí někdo doma? Néé, že bych jí od vás chtěla koupit, alespoň bych chtěla návod, kde se prodávají. Dva dny pátrám na netu a NIC.

Snad mi někdo poradí, děkuji Uška


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 23.04.15 23:01
avatar

Dobrý den, našel jsem jen toto viz odkazy, což nebude patrně splňovat všechny Vaše požadavky.

Ale, je to na hladký povrch, tak by to mělo držet i na ledničce. Zdravím!

http://www.blancheporte.cz/od…ch-uterek-turbo-fix-1743.html http://www.blancheporte.cz/po…a-korenky-turbo-fix-1745.html

doplněno 26.04.15 08:20:

uska - upřímně řečeno, tak já bych si to (za tyto peníze) nekoupil. Je to kus drátu. Volil bych jiné poličky, resp. ten držák na utěrky a neumísťoval bych to na ledničku. Lednička se může časem vyměnit za jinou a jestli se ty přísavkové poličky dají odstranit a zase použít je otázkou. To pouhé zavěšení poliček za okraj lednice (které zmiňujete) se zdá nestabilní, resp. patrně by jedna ruka přidržovala poličku a druhou by se odmotávala utěrka (pokud to nemělo nějakou horní fixaci). Ty přísavky jsem měl v koupelně u háčků (z NDR) - drželo to několik let a pak to upadlo (přilepil jsem je potom lepidlem). Takže, já bych volil jiné poličky s pevnou fixací na pevné místo (mimo lednici).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.04.15 01:28
avatar

Napadá mě jedině se zepta v kuchyňském studiu...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 26.04.15 08:01

Děkuji vám pánové za snahu. V okolí kuchyňská studia mám zmáklý, není nic, viděla jsem poličku někde na Šumavě a to před 2 roky. Ještě jedu příští týden an Slovensko, omrknu trh, jinak budu muset koupit poličky na přísavky i když z nich mám strach, že budou držet 2 měsíce a potom sbohem.

Ještě poddotaz - fungují někomu ty velké přísavky třeba v koupelně? Děkuji Uška

Datum: 26.04.15 08:51

Přísavky v koupelně fungují chvíli, nesmíš na věšák nic pověsit :-D, jedině přilepené lepidlem drží.Nejlépe přivrtat a připevnit šroubkem do hmoždinky- to je pak tutovka.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 27.04.15 07:55

Napíši výsledek mého pátraní na zavěsení něčeho, kde není možno vrtat. Problém jsem vyřešila magnetickými háčky, ještě je nemám, ale doufám, že budou sloužit. Děkuji všem za snahu pomoct.

http://unimagnet.cz/28-magneticke-haky

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.