Rozdíl ve slově

Od: Datum: 16.04.15 17:20 odpovědí: 3 změna: 17.04.15 00:12

Dobrý den,

jaký je prosím rozdíl ve slově výmalba a malování. Co si kdo pod těmito slovy představujete? Mají tato slova stejný význam? Jedná se o úpravu bytu po rekonstrukci elektroinstalace. Díky všem za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.04.15 17:24
avatar

Malování je činnost malíře pokojů nebo domácího kutila, výmalba je výsledek jejich činnosti. Velký rozdíl v tom nehledejte.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: ben®
Datum: 16.04.15 17:51
avatar

Dobrý den, patrně Vám někdo, kdo se věnuje malování interiérů, nabízí výmalbu bytu. Takže, výsledkem bude (odborné) nanesení barevných vrstev na Vaši omítku v bytě a tím se překryje výmalba současná. Zkrátka, malíř pokojů vymaluje byt. Neočekávejte, že přijde malíř akademický a na stěnách vytvoří fresky. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.04.15 00:12
avatar

Představím si dva malíře. Jeden prostě přijde a vy/maluje. Druhý sedí a vymýšlí pro svoji činnost honosné názvy. Občas mu na to někdo skočí a on tedy provede výmalbu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.