Kuchyně Livanza od Oresi, zkušenosti

Od: Datum: 03.04.15 16:07 odpovědí: 12 změna: 12.05.17 13:27

Dobrý den, chci se zeptat jestli má někdo zkušenosti s kuchyní Livanza od Oresi, mělo by jít o novinku v jejich sortimentu, kterou vychvalují.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: tommmm
Datum: 04.04.15 05:53
Znám dva lidi, kteří mají kuchyň od oresi a nadávají na to jak mužou. Odlepuje se jim folie, spatne se resi reklamace atd. Ostatne na internetu je spousta negativních reakci na oresi.
Ohodnoceno: 0x

Od: janka33
Datum: 04.04.15 20:07

Za sebe mužů říct, že kuchyň, kterou od nich máme je dobrá a jsem s ní velice spokojena. Kuchyň mám přes šest let, ale Livanza to myslím není, dnes už si nepamatuju jak se ten typ jmenuje.

Od: gid
Datum: 17.06.15 19:15

Potvrzuji, odlepuje se folie na hranách, začalo to cca po 3 letech. Sice kuchyně nebyla nijak závratně drahá (jen přes 80 tis), ale zázrak to tedy není.

Od: jitul
Datum: 06.03.16 15:18

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem z důvodu porušení pravidel poradny. ]

Upozornění od sys clayman 06. 03. 2016 19:37:32
Fiktivní pochvalná recenze od Oresi.cz

Od: nietka
Datum: 26.01.17 10:36

Dobrý den, kuchyň jsme vybírali přes půl roku, bylo to pro nás celkem vyčerpávající období, protože jsem v té době byla těhotná a když jsme na jaře chodili po všech těch prodejnách, tak už mi otýkali nohy a byla jsem ráda, že jsme se s manželem v oresi konečně shodli na jedné kuchyni, tak jsme jí rovnou i objednali. Při dodání jsem nebyla, protože nám to dodávali do rozestavěného domu, kde jsme ještě v té době nebydleli. Ozkoušela jsem kuchyň až když jsme se do domu po dalším měsící nastěhovali a vše bylo v pořádku a do dnes je, za co jsem nejvděčnější je myčka, s malým dítětem se to opravdu hodí.

Datum: 06.04.15 12:27

Já se rozhodla pro Dolti Limet - žádný polský šunt jak se mnohde píše, že Oresi má polské šmejdy.

Od: lenka12345678
Datum: 07.04.15 10:15

Dobrý den, kuchynˇ dolti máme taky typ Nordiq, nemohu si jí vynachválit, kvalitní provedení, Cena odpovídá kvalitě.

Od: jity*
Datum: 30.04.15 19:21

Mám novou kuchyni Livanza a určitě není z Polska, to bych ani nechtěla. Jde o německou výrobu a Oresi je sem jen dováží.

Zatím mám velmi dobrý dojem z kvality zpracování a celkového provedení. Montáž proběhla rychle, protože k nám přivezli už vyrobené bloky, které se smontovali dohromady.

Od: biogest
Datum: 31.07.15 07:52

Mám velice špatné zkušenosti s Oresi, právě s Livanzou - v tom, co se týká montáže. Firma mně posunula termín montážě 4x (takže bude trvát přes měsíc po tom, co je kuchyň vyrobená) a vždy takovým stylem, že Vám ani nikdo nezavolá, prostě nepříjedou. Až tam zavoláte nebo i se zastavíte osobně řeknou Vám, že bud není auto nebo montér a takhle furt dokola. Nedoporučuji, v žádném případě.

Od: alena33
Datum: 04.08.15 16:06

Kuchyň Livanza jsem si vybrala z výběru asi tří dalších, které přicházeli v úvahu. U Livanzy mě nakonec přesvědčil cenový poměr a kvalita a taky to, že mi doma kuchyň smontovali řemeslníci přímo od Oresi a za montáž je můžu pochválit.

Od: pettra
Datum: 25.11.15 12:25

Dobrý den, kuchyni Livanza mám už asi půl roku. Vybírali jsme ji s manželem, který ji měl doporučenou od kolegyně z práce. Kuchyni jsem si vybrala bílou, jednoduchou bez madel. Jen pracovní desku mám tmavé dřevo. Kuchyň mi slouží dobře, zatím jsem neobjevila nic, co by mi na ní vadilo.

Od: mirkahajkova
Datum: 12.05.17 13:27

U nás oresi dobrý, není to podle mě žádná designová hitovka, ale to jsem ani nechtěla, mám raději střízlivější vkus kuchyní, takže jsem vybrali cenově levnější, ale myslím, že celkem dobrou... Záruku máme, takže kdyby se něco pokazilo, tak si tam zajdu, ale zatím to vypadá, že všechno šlape jak má.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.