Kuchyně Livanza od Oresi, zkušenosti

Od: Datum: 03.04.15 16:07 odpovědí: 10 změna: 06.03.16 15:18

Dobrý den, chci se zeptat jestli má někdo zkušenosti s kuchyní Livanza od Oresi, mělo by jít o novinku v jejich sortimentu, kterou vychvalují.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: tommmm
Datum: 04.04.15 05:53
Znám dva lidi, kteří mají kuchyň od oresi a nadávají na to jak mužou. Odlepuje se jim folie, spatne se resi reklamace atd. Ostatne na internetu je spousta negativních reakci na oresi.
Ohodnoceno: 0x

Od: janka33
Datum: 04.04.15 20:07

Za sebe mužů říct, že kuchyň, kterou od nich máme je dobrá a jsem s ní velice spokojena. Kuchyň mám přes šest let, ale Livanza to myslím není, dnes už si nepamatuju jak se ten typ jmenuje.

Od: gid
Datum: 17.06.15 19:15

Potvrzuji, odlepuje se folie na hranách, začalo to cca po 3 letech. Sice kuchyně nebyla nijak závratně drahá (jen přes 80 tis), ale zázrak to tedy není.

Od: jitul
Datum: 06.03.16 15:18

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem z důvodu porušení pravidel poradny. ]

Upozornění od sys clayman 06. 03. 2016 19:37:32
Fiktivní pochvalná recenze od Oresi.cz

Datum: 06.04.15 12:27

Já se rozhodla pro Dolti Limet - žádný polský šunt jak se mnohde píše, že Oresi má polské šmejdy.

Od: lenka12345678
Datum: 07.04.15 10:15

Dobrý den, kuchynˇ dolti máme taky typ Nordiq, nemohu si jí vynachválit, kvalitní provedení, Cena odpovídá kvalitě.

Od: jity*
Datum: 30.04.15 19:21

Mám novou kuchyni Livanza a určitě není z Polska, to bych ani nechtěla. Jde o německou výrobu a Oresi je sem jen dováží.

Zatím mám velmi dobrý dojem z kvality zpracování a celkového provedení. Montáž proběhla rychle, protože k nám přivezli už vyrobené bloky, které se smontovali dohromady.

Od: biogest
Datum: 31.07.15 07:52

Mám velice špatné zkušenosti s Oresi, právě s Livanzou - v tom, co se týká montáže. Firma mně posunula termín montážě 4x (takže bude trvát přes měsíc po tom, co je kuchyň vyrobená) a vždy takovým stylem, že Vám ani nikdo nezavolá, prostě nepříjedou. Až tam zavoláte nebo i se zastavíte osobně řeknou Vám, že bud není auto nebo montér a takhle furt dokola. Nedoporučuji, v žádném případě.

Od: alena33
Datum: 04.08.15 16:06

Kuchyň Livanza jsem si vybrala z výběru asi tří dalších, které přicházeli v úvahu. U Livanzy mě nakonec přesvědčil cenový poměr a kvalita a taky to, že mi doma kuchyň smontovali řemeslníci přímo od Oresi a za montáž je můžu pochválit.

Od: pettra
Datum: 25.11.15 12:25

Dobrý den, kuchyni Livanza mám už asi půl roku. Vybírali jsme ji s manželem, který ji měl doporučenou od kolegyně z práce. Kuchyni jsem si vybrala bílou, jednoduchou bez madel. Jen pracovní desku mám tmavé dřevo. Kuchyň mi slouží dobře, zatím jsem neobjevila nic, co by mi na ní vadilo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.