Stavební firma- kolaudace- stavební úřad

Od: Datum: 01.04.15 23:42 odpovědí: 1 změna: 02.04.15 01:32

Prosím o radu.

Dostavěl jsem penzion svépomocí a nyní stavební úřad po mě chce předávací protokol od stavebí firmy, která to jakože stavěla. Nestačí jim zedník živnostník, ani se stavebním dozorem, kterého mám zapsaného na stavebním úřadě. A pochybuji, že se najde stavební firma, která podepíše předávací protokol od stavby, kterou nestavěla... Napadlo mě jedno řešení, že bych hotovou a vybavenou stavbu se všema platnýma revizema sboural a nechal si postavit novou od firmy ... samozřejmě to je vtip, ale prostě ted nevím jak to vyřešit.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: cicko*
Datum: 02.04.15 01:32

Jak legálně vyřešit tuto situaci by Vám mohli poradit na příslušném stavebním úřadě, pokud budou dostatečně ochotni, ale není to jejich povinností. Jakou stavbu můžete provádět svépomocí je jasně dáno ve stavebním zákoně a vaše rozhodnutí jej nerespektovat Vás dostalo až do této situace. Nakonec třeba seženete někoho, kdo bude ochoten riskovat podvod a případné trestní stíhání za padělání dokladů ke stavbě, ale zcela jistě to nebude zadarmo.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.