Velikosti matrací a roštů k posteli

Od: Datum: 30.03.15 09:05 odpovědí: 6 změna: 01.04.15 21:05

Dobrý den,

chtěl bych si nechat vyrobit postel ze dřeva. Na délku 200cm, jen přemýšlím na šířce, bude to dvojpostel.

Standart velikostí matrací a roštů je 200x90? Dělají se matrace a rošty také širší, třeba 200x100? Nebude s tím problém?

Děkuji pěkně

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.03.15 11:24
Osobně bych udělal pevný rošt a na to dobrou matraci. Když si budeš nechávat dělat postel, tak zrovna s pevným roštem a matraci ti udělá čalouník na míru postele. Taky to tak mám a žádný problém s tím nebyl.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 30.03.15 12:13

asi taky tak,dneska už vím že matrace je základ,rošt zas tak extra duležitý není,ted nam truhlář udělal pevný a matraci na zakázku u čalouníka za poloviční cenu než prodávají řetězce a internet a to z latexu a aloe a ohromná spokojenost,konečně se vyspím.dokud to člověk neporovná nevěří,hned mě dostala ta rozdílná váha

Ohodnoceno: 0x

Od: fio
Datum: 30.03.15 12:21

pro pajars

Mohu se zeptat jaká váha? Matrace je těžší nebo lehčí? Syn měl kdysi šíři 100 cm snad latexovou - jako gumovou a byla hrozně těžká. Děkuji.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.03.15 16:10

ano těžká,tamto co jsme měli z obchodu byl papír,(zdravotní,když jsem jí kuch,kapku molitanu za hodně peněz.,ani se nedivím že za 3 roky bylo po,ted jsem velice spokojen.

Od: fio
Datum: 30.03.15 12:04

U manželské postele je klasika šíře matrce 90. Úplně to stačí, mám ji též. Nešla bych do širší. Drobnějšímu, štíhlému páru stačí 80 cm, ale ta devadesátka je nejoptimálnější. Pokud jste 130 kg muž širšího ražení, tak můžete i tu uvažovanou 100 šíři. Předpoklad horší manipulace a zvažte přiměřenost postele k velikosti místnosti na spaní. Aby se Vám tam vešly noční stolky, případně skříně, komoda.

Jakmile si zadáte matrace - rošty šíře 100 cm najdete se plno odkazů, s tím nebudete mít vůbec žádný problém, nebo i 95. Matrace se vyrábějí za příplatek i na míru, podle Vámi zadaných parametrů.

Od: rolkon
Datum: 01.04.15 21:05

Díky popřemýšlím s tím čalouníkem.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.