Sousedé problém

Od: Datum: 29.03.15 19:38 odpovědí: 11 změna: 01.04.15 21:46

Zdravím dobře.Mám takový problém bydlíme na vesnici,Problém se sousedy a to takový že nad jejícho zahradou vede cesta ale ta cesta je veřejná,a oni se furt do nás serou že tam nemáme chodit.Že prý náš pes tam všude ser. ale to není vůbec pravda.Neustále se do nás pouští,(slovně napadaj ale ne vulgárně).2 soused okousek dál nám zakázal chodit a jezdit po cestě okolo jeho pozemku.Přitom na té cestě jezdí každý.Říkal že to dá na policajty pokud tam budem jezdit.Akorát je tu problém že před 3 roky mu Bratránek(vzdálený)vlezl do staré chalupy ale nic neukrad.Může i toto nahlásit na policajty když už jsou to 3 roky a on o tým už ty 3 roky ví?Vezmou mu to po 3 rokách když otom už 3 roky ví a vyhrožuje že to nahlásí?děkuji za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 29.03.15 20:02

Pokud je obce, tak jaké starosti? Poslat do dáli ... Zjistěte si vlastníka na katastru.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.03.15 20:03

A co s tím ohlášením?

Datum: 29.03.15 20:37

Může to nějak dokázat? Určitě odstranil za ty roky stopy a pokud nejsou svědci, bude to tvrzení proti tvrzení. A prosím tě, zapracuj na té češtině, je to tristní.

Datum: 30.03.15 20:38

Řekněte te mu,že podáte tr.oznámení pro vydírání.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 31.03.15 00:14

Bydlím na okraji Prahy. Když jdu se psem vpravo od našeho vchodu, potkávám divného člověka, který mne slovně napadá. Sám má dva psy. Vysvětlila jsem mu, že jsem na veřejném pozemku a tam může chodit každý. To nebere. Jdu-li nalevo, potkám seniora, ten mi říká, že tam nesmím chodit, protože tam nebydlím. A když půjdu rovně, natrefím mladíka, kterému vadí, když můj pes očuchává jejich plot v době, kdy jejich fena hárá. Naštěstí mně nemůžou nijak postihovat, ale jsou velmi zlí.

Od: sos®
Datum: 31.03.15 06:17

Od čeho tam máte obecní úřad? Tyhle problémy jsou plně v jeho pravomoci

Ohodnoceno: 1x

Datum: 31.03.15 08:53

Přečtěte si ještě jednou co jste napsal a hlavně si přečtěte to, co jste napsal mezi řádky.

Jestli s nimi mluvíte způsobem jakým tady píšete, pak buďte rádi, že vaším sousedem nejsem já.

Moje rada : netúrujte sousedům za barákem vaše kozidechy a nelezte jim na nervy.

Datum: 31.03.15 17:44

to je dotaz zmatek nad zmatek

od starosty nebo na internetu zjistětě, kdo opravdu cestu vlastní, pokud je obecní můžete po ní chodit a i jezdit, ale pokud je to veřejně přístupná cesta nemělibyste tam jezdit např. na třkolkách bez papírů nebo na motorkách podomácku složených apod. prostě tak, jak to má být. Psí hovínka je třeba sbírat. Pokud nikdo nikomu nic neukradl a nepoškodil resp. to již těžko dokázat, tak si tím policie zabývat ani nebude jelikož nejdou důkazy. Vy se bojíte policajtů, když jste se ničeho nedopustili, to snad ne.

Datum: 01.04.15 15:41
Ja se policajtu nebojím jsou me víte kde...a navíc po ty cestě jezdim s motorkami bez,i s tp ale je to jen cesta veřejná.děkuji všem za rady
Od: rybana
Datum: 01.04.15 17:47

Tak nejdřív - že tam nesmíme chodit a pak - jezdím tam s motorkami. To se nedivím, že jím to vadí, když tam děláte kravál

a pes se tam asi občas podělá.

Od: je
Datum: 01.04.15 21:46

Dobrý večer, pane, sousedům se nezavděčíte zda se k nim chováte slušně, nebo po svém, stejně si na Vás sousedi vždy něco najdou vím to z vlastní zkušenosti. Pokud se sousedy není rozumná řeč, tak bych jim sdělil, že pokud mají něco proti Vám, tak at Vám to pošlou písemně. Alespoň budete mít další důkaz

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.