Trvanlivost/použitelnost Felxib.lepidla

Od: Datum: 28.03.15 18:44 odpovědí: 4 změna: 28.03.15 23:44

Dobrý den.Potřebuji opravit ,zalátovat,vyrovnat menší kousek vydrolené podlahy ve sklepě.Mám tady 3/4 pytle flex.lepidla ale docela uždlouho 4-5 let? Nechci kupovat kvůli kousíčku nový pytel.Neví někdo nebo nemá zkušenost zda mohu použít to staré flexi lepidlo? Mohu na kousku vyzkoušet , jak případně poznám že se lepidlo už "nechová" jak má..Nebo mohu na můj učel normálně použít

děkuju

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jester
Datum: 28.03.15 19:30

To lepidlo už nebude stát za nic,přesít přes jemny sito a hrudky vyhodit (jsou už strávený) podklad pořádně zamest a vysát a namočit vodou.Jěště lepší by bylo dat do lepidla trochu penetrace jakékoli.Lepidlo natáhnout na beton rači řidčí,bude dýl schnout ale je větší pravděpodobnost že bude držet.přeju hodně úspěchu.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 28.03.15 19:52

Přesně tak, hlavně ty hrudky vyhodit a nesnažit se je rozbít a prosít je.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.03.15 20:24

Díky.Udělám to tak.Penetraci tu mám.Takže změna proti klasickému postupu je povrch napentrovat a před natažením beton namočit ! + přidat penetraci do lepidla.

PS.Trochu ted váhám zda radši nekoupit lepidlo nové (ale on by mu tu zase 3/4 pytle zůstalo to je pořád dokola).Abych se s tím nedělal a pak se mi to nedrolilo nebo nedrželo.Máte tedy zkušenosti že tahle varinata na můj učel je funkční?

Datum: 28.03.15 23:44
Pokud něco penetruju je zbytecne to pak jeste namacet. Lepidlo musí mít podklad suchý jinak neprilne. Zbavte se těch hrudek vyspravte největší díry a prelejte nivelackou
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.