Olej na kalhotech!

Od: Datum: 25.03.15 18:10 odpovědí: 7 změna: 26.03.15 11:29

Dobrý den,

dnes jsem šel po chodníku kolem kaluže plné oleje z nějakého auta a kolem jel kamión, který mě ohodil. Bohužel mám na džínech několik malých teček (cca 2milimetry v průměru) a nehci kalhoty vyhodit. Dá se to z toho prosím Vás nějak dostat? Nějaké babské rady bych potřeboval...

Hned jsem to asi za čtvrt hodiny naložil do pračky s tekutým Perwolem, ale bohužel to tam stále je. Ale už to není černé, je to světlejší.

Děkuju všem za rady!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: beruska2
Datum: 25.03.15 18:32

Perwol na skvrny není účinný, lepší je potřít takovou skvrnu tekutým arielem na skvrny, nechat, působit a pak vyprat v pračce. Raděj né ručně, je to silné a žere to ruky

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.03.15 19:43

Při praní mastných monterek přidáváme k prášku Jar.Zkus Jar,buď vyprat celé nebo jen očisti fleky.

Ohodnoceno: 5x

Datum: 25.03.15 20:37

Mastné fleky od oleje zakápnu Jarem a pak teprve dávám do pračky. Vždycky to pomohlo.

Ohodnoceno: 2x

Od: raplik*
Datum: 25.03.15 20:47

Ano, stačí jarem potřit skvrny a dát do pračky normálně oprat

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.03.15 20:27

kup si v autodílech čistič na brzdy ve spreji ten si stim poradí

Od: bcs
Datum: 25.03.15 20:36

Kalhoty se obvykle perou v pracím prášku, nikoliv v tekutém Perwollu.

Od: karelpan
Datum: 26.03.15 11:29

Tak všem děkuju za rady, zakápnul jsem to JARem, nechal chvíli působit a teď dal do pračky. Tak uvidíme. Budu informovat ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.