Spara na chodbe

Od: Datum: 25.03.15 19:26 odpovědí: 6 změna: 27.03.15 10:18
zdravím, může mi prosím někdo říct či poradit jak na spáry na podlaze...? Cca před půl rokem jsem dělal domácí dlažbu na chodbe a vybrali jsme si šedou spáru aby to ladilo k dlažbě. Vlastně hned po prvním týdnu je někde spara krásné šedá a někde tmavá.. Diametrálně rozdíl. Můžu to zkusit znova dat na spárů na spáru? Stejnak už trochu zalezla do podlahy. Diky za rady ale fakt nevim
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.03.15 21:02

Zdravím , s přespárováním spárovačky mám velice špatné zkušenosti. Dát si s tím tu práci vyškrabat původní spárovačku ( jde to ) a použít novou tmavší. Potom není na škodu vše napenetrovat.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.03.15 15:53

Souhlas, da se koupit primo nastroj k tomu urceny a jde to s nim dobre. Jen pozor na poskrabani dlazby!

Neco takoveho:

http://hobby.idnes.cz/oprava-…120627_102850_hobby-domov_bma

Dale pozor na to, jestli mate podlahove vytapeni, po dobu schnuti by melo byt vypnute

Datum: 26.03.15 14:56

spárovačku od kterého výrobce? a dále, jaký máte podklad - dostatečně suchý? jak dlouho je položena a následně vyspárována dlažba? není to jen nerovnoměrně vyschlým podkladem?

Od: luck90
Datum: 27.03.15 09:28

Ted výrobce neřeknu, ale jestli ted neřeknu nějakou blbost co mám v hlavě, tak si pamatuji obal a ceresit?!? použil jsem i bílou spárovačku do koupelny a vše ok, pak tuhle šednou a děsně mi vadí to, že jedna spára je šedá, a druhá hnusná do "černé" barvy.

Mě hlavně zaráží to, že to mám takto, nemohlo se to stát tak, že jsem používal jiné "pohyby" na spárování? - jako, že jsem podélně a svisle jel při spárování?

Jinak podklad suchý byl, beton minimálně rok udělaný, pak lepidlo, dlažba a spárování až o týden později ...

Datum: 27.03.15 10:09

Barva se Vam urcite nezmeni pohyby pro sparovani, nenamichal jste jednu hustejsi, nez tu druhou?

Od: luck90
Datum: 27.03.15 10:18

To by mohlo být ono, míchal jsem si ji po menších částech v šufánku...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.