Jakou stranou položit lino?

Od: Datum: 24.03.15 08:23 odpovědí: 14 změna: 30.03.15 21:36

Dobrý den,

mám lino v imitaci plovoučky, rozhoduji se jakou stranou jej položit, zda vodorovně nebo svisle.

Poradil by mi někdo? Přikládám obrázky dvou možností, lino je nakresleno modrou barvou.

Děkuji mockrát pěkný den

P.S. obrázky se mi spojily, jsou to 2 stejné obrázky místností pod sebou.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fex
Datum: 24.03.15 08:42

Já bych řekl, že pokud je místnost rozměrově menší a není nutné lino spojovat,tak je to úplně jedno. Záleží jak se to komu více líbí.

Jak je místnost velká? pokud je relativně úzká, vybral bych druhou variantu.

Ohodnoceno: 0x

Od: relko
Datum: 24.03.15 08:56

Děkuji, místnost je 3,5x3,5m, je to tedy jedno? Nebo použít druhou variantu aby bylo zároveň s postelema?

Datum: 24.03.15 09:04

Aha, tak pokud je to čtverec, tak je to jedno záleží na Vás. Nevím kde máte postele, takže těžko říct.

Si ho tam rozložte tak i tak a podívejte se jak se vám to líbí víc..

Datum: 24.03.15 09:22

Postele jsem zapomněl popsat, přikládám fotku.

Datum: 24.03.15 09:32

V tom případě bych to dal napříč těm postelním, tzn. variantu 1 :)

Datum: 24.03.15 09:40

Nebude to jako pěst na oko? Nedát to do varianty 2? Co bude lépe vypadat?

Datum: 24.03.15 09:44

Máte čtvercovou místnost, tak si jednou polože lino tak a podruhé tak a uvidíte.

Datum: 24.03.15 09:46

vzhledem k posteli taky souhlasím s variantou 1

Datum: 24.03.15 09:40

Když o tom tak přemýšlím, tak jsem zatím viděla plovoučku položenou většinou podél té delší stěny a přijde mi to asi hezčí... takže s linem bych to udělala stejně

Datum: 24.03.15 09:44

A když má pán místnost 3,5x3,5 metru. Která bude delší stěna?

Od: ben®
Datum: 24.03.15 09:48

Dobrý den, volil bych variantu B - bude to zarovnáno s tím lůžkem a bude to lépe vypadat.

Pokud chcete místnost opticky prodloužit směrem od dveří k oknu, tak volte za A. Zdravím!

Od: lego®
Datum: 24.03.15 12:46

Podlaha jako podlaha, jde o vzor a resi se dle oken viz http://www.floorwood.cz/jak-polozit-laminatovou-podlahu/ bod 9.

Datum: 24.03.15 14:50

relko - jednoznačně a také asi i v souladu s vašim pocitem, dejte lino podle prvního vašeho náčrtu, to znamená že plovoučku dejte souběžně se stěnou okna, i souběžně s delší hranou postele.. pohledem z dveří prostě nebudete vidět plovoučku odbíhající jakoby podélně od vás..., ale opačně, snad si rozumíme..

Datum: 30.03.15 21:36

Děkuji, použil jsem variantu B jak mi tady někteří z vás poradili, zdála se mi lepší.

Děkuji

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.