Míchání malého množství betonu

Od: Datum: 22.03.15 10:44 odpovědí: 3 změna: 22.03.15 12:24

Poraďte. Potřebují dělat vzorky dlažby z barevného betonu. Na vrchní barevnou vrstvu pořebuji míchat malé množství , cca 2l barevného betonu s velmi nalým množstvím vody. Vyzkoušel jsem řadu způsobů (míchadlo, PE pytel a pod.) Vše nic moc. Má nědo nějaký nápad jak takové malé množství míchat? Ideál by byla asi malá ruční pračka prádla na kliku. Prodal by jste ji někdo?Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.03.15 10:50
avatar

Malé množství betonu jsem míchala v oválném kbelíku od Primalexu menší nerezovou zednickou lžící. Nejdřív nasucho promíchat a pak pomaličku vmíchat vodu. Jde to i přehazoval na kousku lina, když není míchačka, taky se beton jen přehazuje lopatou :)

doplněno 22.03.15 13:40:

Ještě jsem si vzpomněla - sanační omítku je nutno "našlehat", míchadlo na vrtačku jsem neměla a do železářství daleko, tak jsem použila kuchyňský šlehač. Sice to byl takový levný rezervní, ale stejně se mu nic nestalo :)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 22.03.15 12:12
avatar

a co takovej ten bazmek (nástavec) z baumarketu na vrtačku (ne aku) s volitelnými otáčkami - pomalu ale jistě míchat v kyblíku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.03.15 12:24

Léta se pohybuji po stavbách a malé množství se vždy bez problému míchalo míchadlem daným na vrtačku . Vám nevyhovuje . Myslím si , že většina rádců vám právě bude toto míchadlo doporučovat. Možná kdyby jste napsal z jakého důvodu nevyhovuje , tak by se dala vymyslet adekvátní náhrada. Přeji pěknou neděli.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.