Bezpečnostní dveře

Od: Datum: 19.03.15 08:46 odpovědí: 5 změna: 25.03.15 09:13

Dobrý den,

vybíráme nové dveře, jak do interiéru, tak venkovní. Zvažujeme, že použijeme bezpečnostní. Máte někdo zkušenost?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 19.03.15 10:09
avatar

Dobrý den, zkušenost mám zprostředkovanou - případný zloděj si najde nejschůdnější cestu nebo tu nezabezpečenou. Potom je vcelku jedno, jaké máte bezpečnostní dveře, když není objekt zabezpečen komplexně. Takže, záleží na celkovém řešení (dveře jsou důležité, ale není to záruka). Zdravím!

doplněno 20.03.15 09:20:

No, já znám tuto firmu, protože je již tradiční a je na trhu dlouho: http://www.next.cz/

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.03.15 14:58

Aby dveře fungovaly, tedy splňovaly bezpečnostní funkci musí mít také bezpečnostní rám (futra), kování (klika s koulí) a zámek i vložku. Zloděj je jako elektrický proud, jde cestou nejmenšího odporu. Pokud bude chtít mermomocí k Vám, tak půjde oknem, pokud mu to bude jedno, půjde k sousedům, kteří budou mít obyčejné dveře i vložku zámků. Samozřejmě záleží, na jakém levlu profesionality je ten zloděj. Obyčejného feťáka to odradí, profi kasaře, co umí se zámkama to odradit nemusí.


doplněno 25.03.15 09:12:

O bezpečnostních oken jsem neslyšel. Jestli chcete "jen pro ten pocit" vyhodit desítky tisíc oknem do kanálu, tak klidně. Asi jako kdyby jste si koupil fungl nové auto za půl mega (jen pro ten pocit) a pak s ním nejezdil ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.03.15 17:48

tak aspoň pro ten lepší pocit, že jsem pro to něco udělala... Ale s oknem jste mi vnukl ještě jednu myšlenku, co takhle bezpečnostní okna.

Datum: 25.03.15 08:40

A chcete pouze folie nebo jinak okna zabezpečit? Existují bezpečnostní folie, které popřípadě udrží rozbité okno pohromadě o něco delší dobu, takže bude pro potenciálního zloděje složitější k vám dostat nebo jsou mechanismy na uzamčení okna atd... Stačí si vybrat, která varianta je pro vás přijatelná.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.03.15 09:13

U plastových oken se už tolik skla nerozbíjejí. Odvrtávají se okna.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.