Zapojení telefonní zásuvky pro O2 internet

Od: Datum: 14.03.15 16:50 odpovědí: 2 změna: 14.03.15 23:13

Dobrý den, prosím jak mám zapojit telefonní zásuvku.Ze stěny mi vedou 4 kabely: modrý, bílý, fialový a zelený. Voltmetrem, jsem změřil signál na modrém a bílém kabelu. Zásuvka je 5013U-A00113 Přístroj zás.telef. s kontrolou celistvosti smyčky ABB. Schéma zapojení v příloze. A druhá věc: tenkrát mi technik od O2 přicvakl při zapojení na kabel uzemňovací drát. Je tam vůbec potřeba? Nebo právě proto, že jsem ho nezapojil, mi internet nejde. Fotku také přikládám.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: 111®
Datum: 14.03.15 17:10

použijete svorky La , Lb . Musíte ale měřit, protože je tam dioda a tak je potřeba dát vodič co je na něm + na Lb.

Není-li možnost měřit , pak zklusmo, a případně vodiče přehodit. Zem není třeba na nic, používala se dříve. Dnes už ne.

přípdně pohledej http://telefon.unas.cz/jts/telefon.htm

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.03.15 23:13

Ahoj. Pro úplnou správnost. Kabel je to celé černé silné. A ty jednotlivé dráty-vodiče v něm. Jinak, jak píše kolega nahoře. Ahoj.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.