Cena pokladky plovoucí podlahy

Od: Datum: 08.03.15 14:37 odpovědí: 3 změna: 08.03.15 18:09

Dobrý den.Nemáte někdo zkušenost s pokládkou plovoucí podlahy od zkušené firmy? Zajímá mě cena,na kolik by to asi vyšlo.Chtěl bych jí položit do panelákového bytu 1+1.Kdybych vybral nějakou nejlevnější,tak do kolika tisícu bych se mohl vejít?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: doit
Datum: 08.03.15 15:49

Dobry den, ceny pokladky se pohybuji 200-400/m2, zalezi na clenitosti plochy a zda se bude muset podklad vyrovnavat. Predpokladam, ze asi nebudete mit nejakou luxusni plovoucku, takze bych se nebal zkusit to sam. Nic na tom v podstate neni a pokud jste trosku zrucny, zvladnete to i bez firmy.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.03.15 17:34
Muzu potvrdit. Delal jsem to ted poprve a slo to dobre. Horsi je, kdyz se musi vyrovnavat povrch - na tom uz je co pokazit. Ja mel pekne rovny beton, takze jsem pokladal primo na nej. Teda s tou rovinatosti jsem byl na vazkach, ale rozhodl jsem se to risknout

Datum: 08.03.15 18:09

Dobrý den, změřte si váhou rovinnost podkladu a klidně se do toho pusťte sám.Jde to snadno a za cenu kterou ušetříte můžete koupit kvalitnější.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.