Nová pračka

Od: Datum: 03.03.15 17:40 odpovědí: 3 změna: 04.03.15 08:00

Dobrý den. Uvažuji o koupi nové pračky a v té nabídce co na trhu je docela tápu. 100% vím,že musí být vrchem plněná a byla A+++ ,aby měla malou spotřebu energie a vody,jinak nejsem až tak náročná. 15 let jsme měli ,,skákací,,tatramatku a nyní 15-tý rok whirpoolku u které jsem si stejně vystačila cca se 4 - 5-ti základními programy. :--)) Dostala se mi do ruky nabídka na pračku BRANDT,je to prý francouzský výrobek-beztak vyrobený v Číně jako většina všeho a elektro na ně dává 4 roky záruku.Nemáte prosím někdo s touto značkou zkušenosti? Popř. dejte prosím tip i na jinou,tak do 10 tisíc. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.03.15 17:44

Dobrý den, já mám automatickou pračku Brandt, horní plnění, cena cca 10 tisíc. Jsem spokojená. Pere fajn, má i krátké programy, což hodně využívám. Ovládání praktické a velmi primitivní, jelikož pračka si vše navažuje sama. Doporučuji.

Ohodnoceno: 3x

Od: ruze®
Datum: 03.03.15 17:52

Děkuji,to jsem chtěla slyšet,nechci displey,mám raději na ovládání knoflíky,tlačítka a kolečka :--)) .

Datum: 04.03.15 08:00

http://www.mall.cz/pracky-horni-plneni/whirlpool-awe-6522?utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_campaign=B%C3%ADl%C3%A9+zbo%C5%BE%C3%AD+-+produkty&utm_content=Whirlpool+AWE+6522 Tuhle pračku mám od podzimu loňského roku. Má tu výhodu, že u některých programů je tlačítko R, tedy rychle, zkrácený, nemusí prát tak dlouho. Samostatný program na velmi rychlé, 15ti minutový program- na zpocené, kdy si člověk stoupne k prače, nahází do ní všecko ze sebe, zpocené a než dá sprchu, je vypráno. Pak je ještě intenzívní máchání, 1 000 otáček na odstředění. Jsem s ní velmi spokojená.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.