Krytka vypínače

Od: Datum: 03.03.15 10:28 odpovědí: 9 změna: 10.03.15 13:40

Zdravím, myslíte, že je možné zakoupit, příp. kde čirou gumovou krytku na tento typ vypínače? Potřebuju ji vyměnit na vypínači míchačky Lescha star 150, kde je již vlivem používání popraskaný. V oficiálních servisech značky Lescha lze koupit pouze vypínač celý a to za částku zhruba 600,- Kč! Přeci nejsem jediný, komu krytka praskla a kdo není ochoten kupovat celý, jinak fční vypínač :-D. Děkuji za typy, Karel.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: sddwr
Datum: 03.03.15 10:36

Obávám se, že budete muset koupit celý vypínač.

Ohodnoceno: 0x

Od: trtr
Datum: 03.03.15 10:49

Zdravím, asi to jinak nepůjde, ale v rámci modernizace se dělá i jiný, tak zkuste pohledat, např. :

http://www.abaservice.cz/stav…i-vypinac-230V-15A-5-kontaktu

Od: kajos
Datum: 03.03.15 11:07

Díky, tenhle jsem při hledání taky našel, ale je mi celkem proti srsti dávat 600,- za vypínač, když celá míchačka stála 9000,-. je to celkem nepoměr. Myslím si, že reálná cena je max. 200,- Kč, ale nikde v elektro obchodu jsem je nenašel. Servisy si určitě nechají platit za jméno.

Od: trtr
Datum: 03.03.15 11:28

Zdravím, na takovýchto věcech se právě vydělává, jinak by asi nebyla žádná firma, jo někdo to umí i levněji.

Od: prog®
Datum: 03.03.15 15:59

Dobrý den,já mám doma tyto vypínače,možná se vám bude nějáký hodit,když tak mi napište vnitřní poštou.určitě se něják domluvíme,tady je foto těch vypínačů.

Od: kajos
Datum: 10.03.15 13:40

Dobrý den, pošlete mi, prosím, Váš mail na kalifornsky@seznam.cz, nemám tu registraci :-D. Děkuji

Od: prog®
Datum: 03.03.15 16:00

ještě pohled na ty vetší s víčkem.

Od: rv
Datum: 03.03.15 17:45

Když se chci podívat, kolik je různých vypínačů, přepínačů a podobně, listuji na

http://www.uxcell.com/search.php?keywords=Waterproof%20Switch%20Cover&sort=&page=1&view=Gallery

a zatím jsem vždy našel zhruba to, co jsem potřeboval.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.