Odstraňovač žmolků - funguje?

Od: Datum: 02.03.15 18:06 odpovědí: 7 změna: 02.03.15 20:37

Máte někdo zkušenosti s tímto přístrojem? Má cenu si to pořizovat? A když tak jakou značku? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wampŽ
Datum: 02.03.15 18:19
Mám "obyčejnou" Etu.Opravdu funguje skvěle,nedám na něj dopustit
Ohodnoceno: 1x

Od: peprŽ
Datum: 02.03.15 18:29

Mám něco takového, levný, neznačkový, na dvě tužkovky a funguje v pohodě. Dostal jsem ho kdysi k svátku, vypadá, že je to od amanů, ale slouží. No, zatím jsem ho použil 3x

Když se dívám na obrázky ostatních přístrojů, tak v principu jsou všechny stejné. Pokud to nebudete používat denně, tak bych do toho moc neinvestoval.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 02.03.15 18:35

Souhlas a bod oboum :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.03.15 18:51

já tedy nikdy na ničem žmolky neměla - tak nemám potřebu to koupit, ale asi bych se té věci zbavila než kupovat "holítko"

Datum: 02.03.15 18:51

Mám - koupila jsem si jej v Rossmanu za 79,- a když je vidím někde v elektru za výhodnou cenu 399,-, tak se mi zvedá žaludek. Funguje, je fakt, že po 4 letech je třeba s ním někdy klepnout, aby se rozjel, ale jinak super. A funguje akorát prý jeho časté používání ničí látku jako takovou, ale já jsem na časté používání lína - beru jej je na opravdu hodně zažmolkované věci. Naposled jsem "zrenovovala" 16 let staré kancelářské textilní křeslo...

Datum: 02.03.15 19:38

Je to takový holicí strojek. Jen doporučuji netlačit, jen zlehka šmrdlat.

Od: ruzeŽ
Datum: 02.03.15 20:37

Máme BRAVO z normálního elektroobchodu za 290,- a funguje opravdu skvěle!Zvládne i hrubší žmolky na kabátě.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.