Pouštění prádla v nevyužívaném komíně - jak?

Od: Datum: 02.03.15 18:03 odpovědí: 1 změna: 02.03.15 18:39

Dobrý den.
Nemá náhodou někdo zkušennosti s tím, že využil v domě nepoužívaný komín a zbudoval do komínu trubu z PVC a nyní pouští prádlo touto trubou z patra do sklepa domu, kde je pračka?
Náš komín má 4 šachty. Zajímalo by mě jaká by měla být asi truba minimálně - průměr vnitřní.
Myslím tak kolem 30cm.
A jaký nejlepší materiál pro trubu?
Plánuji z druhého podlaží pouštění prádla přes první podlaží a do sklepa do koše. Tím ušetřím místo pro pračku v koupelně ve druhém patře v bytě. Ve sklepě mám další prádelnu a hlavně velký prostor.

Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.03.15 18:39

Já to viděl v novostavbě udělané normálně ve zděném stole v koupelně s umyvadlem byla takováhle http://www.fepol.cz/products/w500jpg/600-4.jpg trubka pod dlaždičkou a šlo to rovnou do koše na prádlo o patro níž ve sklepě. Fakt zajímavé. V komíně jsem o tom také přemýšlel, ale komín asi nedáte průměr 30cm. Každopádně bych to "vložkoval" asi HT potrubím. Bohužel průměr komína kolem 10-15cm (od oka) je tak max. na spodky, ponožky a tričko, takové kalhoty, mikiny a bundy by už byl problém.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.