Nivelace stare podlahy

Od: Datum: 26.02.15 13:48 odpovědí: 4 změna: 27.02.15 06:45

Zdravim ve spolek,

potreboval bych pomoci s vyrovnanim podlahy. Podlaha je kriva, namerili jsme od 1 do 3 cm rozdil. Bourat a betonovat se mi to nechce,beton je OK, ale krivej, jinak je v cajku, na vivelacku je vrstva cca 2 cm moc, takze jedine reseni je asi podlahu zvednout, udelat dreveny rost a pak 2xOSB a laminat. Anhydrit neprichazi v uvahu, protoze to by mi barak asi spadlul na hlavu. Nebo ma nekdo jine reseni? diky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.02.15 14:41

Dnes není nic nemožné, nivelačku 5 - 30 mm jsem zahlédl zde, budou i jiní výrobci:

http://www.cemix.cz/produkty/…monivelacni-sadrova-sterka-25

Ohodnoceno: 0x

Od: honzajs122
Datum: 26.02.15 14:50

vyrovnat pomocí Liapor (1-4mm) a na to OSB ...

Od: jar®
Datum: 26.02.15 18:46

Na místa s nerovností rychlobeton C30 od Bralepu. Předtím podlahu napenetrovat - stačí Sokrat, nebo od stejné firmy PE 280. Ihned po vyrovnání podlahy betonem podlahu můžete vystěrkovat samonivelační stěrkou. Odpadá proces vysychání podkladu. Rychlá a celkem cenově dostupná varianta. Pokud to nestihnete v jednom dni, je nutné beton znovu napenetrovat a poté nalít stěrku. Není nutné zvedat podlahu a je to určitě rychlejší a levnější řešení. Podlaha bude pak vhodná pro jakoukoliv jinou krytinu.

Od: minon
Datum: 27.02.15 06:45

at pocitam jak pocitam, dreveny rost a 2xOSB vyjde o dosti levneji, musel bych tam toho betonu nacakat aspon vrstvu 30 mm :(

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.