Nerovnost na základové desce

Od: Datum: 24.02.15 20:44 odpovědí: 2 změna: 25.02.15 06:17

Zdravím, měl bych dotaz - na desce uprostřed se mi drží voda a jelikož tam přes zimu zmrzla, teď se to trochu začalo drolit - pouze vrchní vrstva a pouzde v tom jednom místě. Oškrábal jsem to co šlo a zůstali menší nerovnosti, viz foto. Chci se zeptat - mám to rovnat nebo na tu část (samozřejmě po vyschnutí) mohu natavit hydroizolaci? myslím, že to nebode více než 2cm do hloubky, spíše 1cm...případně čím se to dá nejjednodušeji srovnat?Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jar®
Datum: 24.02.15 21:02

Jeden centimetr nevadí, odstranit vše uvolněné, napenetrovat např. Sokratem, aby se to nedrolilo dál. Nerovnost se schová pod izolací, pak budete dávat tepelnou vrstvu a nakonec finální vrstvu betonu - na té záleží. Základový beton je vlhký a vyrovnávací stěrka by se odloupla. Na vyrovnání betonem je tlouštka do 2 cm velmi slabá a zbytečná. Problém by byl, kdyby byla stavba odkrytá další zimu, beton by se odloupal ve větší vrstvě. Před zimou stavbu ochránit tak, aby do ní nevnikal déšt a sníh.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 25.02.15 06:17

Ok, dneska to ještě pro jistotu proměřím a pokud to tedy bude méně než 2 cm, tak to jen napentetruju a nechám být. Díky moc za odpověď.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.