Kde najdu BAUHAUS?

Od: Datum: 24.02.15 08:24 odpovědí: 7 změna: 24.02.15 22:35

Dobrý den,

potřebovala bych koupit něco do bytu. I když mnou požadované zboží jsem našla na více prodejnách, vzhledem a cenou by se mi nejvíce líbilo v prodejně BAUHAUS.

O těchto prodejnách nevím. Zajímalo by mě, kde jsou. Na netu je sice kolonka: PRODEJNY BAUHAUS, alle když tam kliknu, objeví se mi sdělení: NEVÍME O ŽÁDNÝCH PRODEJNÁCH BAUHAUS! To je tedy pro zákazníka informace jako stehno.*ee*

Na vyhledavači se mi objeví i BAUHAUS Pardubice. Bez jakékoliv bližší adresy. Když si to zadám do map, abych našla polohu, napíše mi to, že na zadaný dotaz nebylo nic nalezeno.

Proč je tedy BAUHAUS tak konspirativní? Každý jiný prodejce se zákazníkům podbízí, tady ten si spíš hraje na schovávanou.

Nevíte, prosím, kde jsou v ČR tyto prodejny? Ještě mě napadlo - nemá to něco společného s Baumaxem? /třeba přejmenování?/ Předem děkuji za informace. Jaga.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.02.15 08:26
Já na jejich stránkách našel kompletní seznam prodejen naprosto bez problému Pardubice tam ovšem nejsou
http://www.bauhaus.cz/index.php?id=501&L=title%252525253DBAUHAUS
Ohodnoceno: 3x

Datum: 24.02.15 09:38

například v Brně u ul. Heršpické směr Vídeň a ještě je myslím na severu Brna cosi, ještě před městem, asi to bude totéž.

Ohodnoceno: 2x

Od: ben®
Datum: 24.02.15 09:47

Dobrý den, Baumax v Pardubicích je, ale Bauhaus tam není. A nebude to stejná prodejna.

A nejbližší Bauhaus je od Pardubic značně daleko (takže, raději koupit jinde). Zdravím!

doplněno 24.02.15 10:56:

Ještě se podívejte na nabídku toho Baumaxu - třeba to tam najdete (to zboží).

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.02.15 10:53

Děkuji za rady. Dozvěděla jsem se opravdu, že BAUHAUS je jen v Praze, Brně, Liberci, Plzni a Č. Budějovicích. Mám to daleko všude. Těšila jsem se, že snad aspoň Hradec Králové, když už ne blíž. Ale ani tam není.

Pro Bena: Máte svatou pravdu, poohlédnu se někde jinde. Dát si to poslat, či tam dokonce jet, to by se vůbec nevyplatilo.

Dík všem. Jaga.

Datum: 24.02.15 21:37

Myslím, že hledáte marně, protože pokud vím, tak Bauhaus z ČR loni nebo předloni odešel a jeho prodejny jsou vystěhované. Baumax je jiná obchodní společnost, její prodejny na webu najdete. Obdobný sortiment mají např. řetězce OBI a Hornbach. Tam mají ještě širší sortiment než měli v Bauhausu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.02.15 22:02

hloupost, v Bauhausu v Brně jsem nedávno byl, stránky jim taky fungují a vycházejí nové katalogy.

Datum: 24.02.15 22:35

Co to proboha plácáte? Bauhaus normálně funguje. Naopak je to právě OBI, které redukovalo svou prodejní síť... http://zpravy.aktualne.cz/fin…6a82ed3811e292040025900fea04/
http://www.obi.cz/cz/company/…013/press-release6/index.html

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.