Dvě podložky na sobě pod plovoucí podlahou

Od: Datum: 24.02.15 00:26 odpovědí: 7 změna: 25.02.15 07:26

Mohu tyto podložky: http://www.floorwood.cz/podlo…lahy-izo-floor-xps-plus-6-mm/

dát dvě na sebe pod laminátovou plovoucí podlahu v rámci vyrovnání podlah o nestejné výšce? Rozdíl podlah je přesně 6 mm a plocha vyrovnávané podlahy je pouze 5 m2. Když si na jednu lamelu a dvě podložky stoupnu, tak žádné pružení necítím...Nechci takto malý prostor řešit přechodovou lištou, ale rovněž chci předejít případnému problému v budoucnu.

Děkuji za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.02.15 06:46

tak zeptal bych se prodejce konkrétního výrobku. Přiklonil bych se spíše než k více měkkčím vrstvám k jedné pevnější - samonivelační stěrce.

Ohodnoceno: 3x

Od: honzajs122
Datum: 24.02.15 07:09

jsem vyrovnával cca. 10 mm pomocí podobných XPS podložek (2x5) a bez problému.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.02.15 08:36

Použili jsme naprosto stejné řešení při rekonstrukci podlahy před cca 1,5rokem. Podlaha je částečně zatížena nábytkem a částečně běžným chozením a žádné problémy se neprojevily.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.02.15 15:18

Děkuji za Vaše hlavně praktické zkušenosti...

Budu to řešit "suchou" cestou tzn. 2x podložka...

Od: junek
Datum: 24.02.15 22:42

a proč nepoužijete hobra desku?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.02.15 07:04

Nevidím velký rozdíl...

Od: honzajs122
Datum: 25.02.15 07:26

...hobra deska... na tu jsem úplně zapomněl. Uvažoval jsem o ní taky, ale měl jsem už tehdy nakoupené to XPS, navíc v podlahové variantě byla postatně dražší. Ale řešení to taky je ..

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.