Cena nátěru fasády

Od: Datum: 19.02.15 19:10 odpovědí: 1 změna: 19.02.15 19:25

Zdravím,

mohl by mi někdo poradit? Potřeboval bych natřít fasádu na dvou generační vilce.Je zateplená s novým hodně hrubým povrchem. Nejsou na ní žádné ozdobné reliéfy akorát je dost členitá co se týče vystouplých říms, které jsou okolo celého obvodu baráku a to ve třech řádách a okolo všech oken.Výška je okolo 10m. Přístup pro lešení je ze dvou stran dobrý, ale zbylé dvě jsou komplikovanější( plot, stromy, skalka atd).Zajímalo by mě jaká může být cena za 1m2 bez materiálu a na kolik se asi počítá cena materiálu na 1m2(vím, že se to liší dle použitého materiálu), ale jen zhruba. Chtěl bych to dvěma odstíny. Jednou penetraci, 2 x barva. Vyspravování žádné. Plocha je cca 350 m2. Nepotřebuji fakturu a jsem z Jičínska.

Díky za radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.02.15 19:25

Já platila před půl rokem 350 Kč za 1m2, bílá barva(barevná je dražší), perlinka, lepidlo.A stavělo se lešení 7m vysoko.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.