Výměna vodárny v domě patřící pozem.úřadu

Od: Datum: 16.02.15 18:34 odpovědí: 4 změna: 17.02.15 09:31
avatar

Bydlíme v nájmu v rodinném domku patřící Pozemkovému úřadu .

Stalo se nám že nám nám přestala téct voda.V domění že jde jen o nějakou závodu jsme zavolali vodaře a požádali jej ať se přijede podívat.Ten však prohlídkou zjistil,že je vadná a její výměna nutná.Bohužel se nám nepodařilo s pozemkovým úřadem na žádném čísle navázat telefonní spojení , všechna známá čísla jsou stále nedostupná.A zajet do Ostravy a hledat někde Poz.úřad při tomto počasí a našem věku(starovní důchodci) bylo nemyslitelné. Při informaci na čísle 1188 jsme dostali stejná čísla.Poněvadž se blížil víkend a představa být dále bez tekoucí vody byla pro nás neúnosná,tak jsme vodárnu nechali vyměnit a vše hotově uhradili.

Jak požádat Pozemkový úřad o náhradu těchto výdajů?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: asd1
Datum: 16.02.15 18:47

Zkusit to můžete, ale pokud odmítnou tak to asi bude na vás... Zkontaktovat na poz.ú. někoho kdo to má na starosti, ideálně osobně, příp. telefonem, mailem, poštou - zkusit se rozumně domluvit.

"Vadná vodárna" - co přesně bylo vadné? Většinou jde o nějakou ze snadno odstranitelných závad - např. prasklý vak, vadný tlakový spínač, netěsná zpětná klapka atd. Ta původní by mohla jít opravit a prodat nebo dát zpátky a prodat tu novou...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.02.15 20:06
avatar

To původní sloužila už 12 let a v poslední době stále čerpala.Musela se voda občas úplně vypustit a nádobu znovu natlakovat,prostě zlobila.Vodař říkal,, že by se dala opravit ale asi tak za 3000 kč a kdyby nám doma ležela a čekala až jí budeme zase potřebovat tak by už zase nebyla správně funkční.

doplněno 16.02.15 20:07:

Domluvit se zkusíme písemně, ale asi velkou šanci nemáme.Známe tam nemáme .

Od: asd1
Datum: 17.02.15 09:31

Podle popisu prasklý vak = záležitost u malých nádob pár stovek (záleží co přesně to bylo...). Tisíce stojí až na větší nádoby.

http://www.pumpy-cerpadla.cz/nahradni-dily

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.02.15 21:04

Stačilo vymeniť vak,ak ste vypúšťali stále vodu,a ak bola bez vaku tak prisavací šroub,niesu to drahé položky.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.