Tekuté tapety

Od: Datum: 04.02.15 21:26 odpovědí: 2 změna: 05.02.15 09:29

Zvažujeme s přítelkyní tekuté tapety. Ale nejsou tu moc známé a nikdo mi z rodiny a přátel nedovede pořádně poradit, o co přesně vlastně jde a kde se dají pořídit.

Kdyby někdo měl zkušenost nebo věděl kde v Brně prodávají, byl bych velmi vděčen.

Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.02.15 09:29

Colortap ve Zlíně posílají na dobírku. Jejich firemní stránky nabízejí ukázku aplikace i vzorník. Čistá bílá tapeta je velmi kvalitní, jsem s ní spokojená. Přijdou Vám pytlíky se suchým materálem, který si rozmícháte ve vodě podle návodu.

Zde na poraďte tu ji pár otázek na tyto nanášené tapety bylo.

Jinak se prodávají třeba v Hornbachu, kde jsou tedy cizí značky a dražší a ta kvalita se mě moc nelíbila, ale je to již více let.

V Brně mě vyjelo že je prodávají v Kohoutovicích Libušina třída. Je to tedy podle nich exkluzivní dodavatel a na to jsem alergická, znamená to vyšší cenu? Proto doporučuji tu první firmu Colortap, ale ceny si porovnejte sami.

doplněno 05.02.15 09:34:

Pokud budete nanášet na praskliny zvláště čistou bílou tapetku, nebo u oken, doporučuji přelepit prasklinu malířskou páskou a na to teprve nanášet. U jedné praskliny se mě časem objevil tmavý proužek - prach, ale dá se to velmi dobře opravit.

doplněno 05.02.15 09:35:

Pokud budete nanášet na praskliny zvláště čistou bílou tapetku, nebo u oken, doporučuji přelepit prasklinu malířskou páskou a na to teprve nanášet. U jedné praskliny se mě časem objevil tmavý proužek - prach, ale dá se to velmi dobře opravit.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.