Pěna na dně myčky

Od: Datum: 04.02.15 20:36 odpovědí: 2 změna: 05.02.15 11:15
avatar

Myčku máme asi půl roku. Zatím bylo vše ok, ale poslední cca měsíc je po skončení programu na dně myčky pěna, která postupně zmizí - asi odteče nebo nevím. Od samého začátku používám až na občasnou vyjímku stále stejný program, 30-ti minutový na 60°C. Prostředky používám stále stejné, zvlášť prášek, leštidlo, sůl. Prášku dávám docela málo, opravdu spíš méně. Filtry jsou čisté. S umytím jsem spokojená, ale štve mě ta pěna na dně, někdy jsou dokonce pěnové kapky i na nádobí. Neví někdo, čím by to najednou mohlo být, když pět měsíců bylo vše v pořádku, nikde žádná pěna, jen čisté a zářivě umyté nádobí :-D?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.02.15 08:19
avatar

Kdy jste čistili filtry? Vyčistěte filtry a sítka a všechno, co lze, bez problémů ze dna, vyndat. Do nádržky na leštidlo nalijte ocet a prázdnou, vyčištěnou myčku pusťe na program s nejteplejší vodou. Celý program nechejte v klidu projet bez nádobí. ;) Předpokládám, že sůl doplňujete a kontrolka na sůl nesvítí. A taky, že se nepodřilo odpadovou hadici nějak přiškrtit.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 05.02.15 11:15
avatar

Filtry často čistím, kontroluju, sůl samo doplňuju. Ale s tím octem to zkusím, díky.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.