Čím vyčistit troubu

Od: Datum: 02.02.15 16:50 odpovědí: 4 změna: 03.02.15 16:37

Dobrý den,potřebuji radu čím nejlépe vyčistím troubu+plechy,abych to nepoškrábala?/dráťenku jsem zavrhla/Předávám byt a vše musí být ťip-ťop -děkuji za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.02.15 16:53

kupte si čistič na trouby ve spreji- a bude jako nová

Ohodnoceno: 3x

Od: hans*
Datum: 02.02.15 17:11

Buďto nějaký komerční čistič na trouby, nebo rozřeďte hydroxid sodný(ten na odpady) co je ve formě granulí ve vodě a dejte do rozprašovače naředit stačí asi 1:4, což je jeden díl hydroxidu(granule) a 4 díly vody.

Vezměte si na to gumové rukavice a pozor na jakékoliv chemikálie v bytě, ať nedojde k požití malým dítětem. Chemikálie patří vysoko na skříně, kam se děti nedostanou

Z mých zkušeností je hydroxid účinnější než běžné přípravky z obchodů. Samozřejmě je třeba pak troubu ještě důkladně vymít teplou vodou. Aby pak lidi neměli hydroxidovou bábovku.

Ohodnoceno: 2x

Od: 222jitka
Datum: 03.02.15 14:50

Děkuji za radu todle přesně provedu A ještě deska na vaření je sklokeramická a ty 2 plotýnky co jsem často používala jsou ve středu jako poškrábaný matný...už jsem na to vyskoušela,kde co a neslesknou se jako ty málo používaný?Nevíte co stím?Chovám se k věcem slušně možná,že nemám vhodný hrnce byla jsem zvyklá na plyn.Tam se sporák vydrbal a byl pěkný klolik let stejný-pěkný den

Od: hans*
Datum: 03.02.15 16:37

Ohledně poškrábané sklokeramické desky. Možná by to šlo nějak vyleštit brusnou pastou na sklo

https://www.google.cz/search?q=le%C5%A1t%C3%ADc%C3%AD+pasta+na+sklo&biw=1680&bih=955&source=lnms&sa=X&ei=XubQVPtOzdNoibyBiAg&sqi=2&pjf=1&ved=0CAsQ_AUoAA&dpr=1

ALE JE TO JEN PRO INSPIRACI, JÁ NIC VYZKOUŠENO NEMÁM. A pokud se odhodláte, tak to vyzkoušejte na nějakém jiném skle, třeba stará prosklená skříň

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.