Vyrobí mi nižší sprchový kout?

Od: Datum: 31.01.15 10:40 odpovědí: 7 změna: 31.01.15 18:43

Dobrý den,

máme šikminu v koupelně a nevejde se nám sprchový kout kvůli výšce. Jsou schopni vyrobit o 10 cm nižší? Mám na mysli konkrétně asymetrický sprchový kout Tigo 98x78. Je sobota, takže není kam zavolat. Děkuji Eva

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 31.01.15 11:06

Dobrý den, a kdo by ho měl pro Vás vyrobit? Není to zahraniční výrobce? Vyplatí se to cenově nechat si udělat ten sprcháč na zakázku nebo si najít jiné řešení? Zdravím!

doplněno 31.01.15 17:57:

majsterjoe - tazatelka uvádí konkrétní firmu a nikoliv nějakou obecnou. Ale, i já se zmiňuji o zakázkové výrobě, tak neříkám, že to obecně nejde.

doplněno 31.01.15 18:15:

majsterjoe - jo jo. A nejlépe, aby to bylo hotové ještě dnes (v sobotu).

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.01.15 17:53

hmmmm, tak předpokládám že zde na poradně se dotyčná ptá, jestli existuje nějaká firma, někdo, kdo tohle dokáže. A jak vidno v dalších odpovědí tak lze.

doplněno 31.01.15 18:07:

Je pravda že tazatelé se někdy vyjadřují poměrně nepřesně, někdy mi to připadá že se ptají ve spěchu aby to mohli později probrat v restauračním zařízení u likéru, nebo doma při večeři.

Datum: 31.01.15 12:03

Ano, třeba Ravak (www.ravak.cz) dělá na zakázku atypycké sprchové kouty. Třeba i na Váš šikmý strop.

Od: dahol*
Datum: 31.01.15 15:26

sprchový kout v atypu udělá třeba i firma Sanswiss(dříve Ronal). Ravak zdaleka není jediný. A má být hranatý a nebo čtvrtkruh?

Datum: 31.01.15 17:50
zajímavá varianta je koupit jen dveře a vaničku a bok vyzdít z ytongu a obložit. Případně místo vaničky lze dát pod dveře kanálek s mřížkou. Pak člověk není vázaný na rozměr 90x90 a může sí udělat sprchu, kde se i pořádný chlap otočí :-D samostatné sprchové dveře nabízí třeba zmiňovaný Ravak.

Datum: 31.01.15 18:43

Vyzdít, třeba takto :

[url= http://postimg.org/image/ge6ah20n3/][img] http://s3.postimg.org/ge6ah20n3/P1340352.jpg[/img][/url]

Pouze místo dveří rozpěrnou tyč a závěs.., pozor však na kvalitu provedení obkladů ve sprše, musí se udělat kvalitní hydroizolace.., zejména také kolem guly.. Do rohů dát hydroizolační pásy a pod.

doplněno 31.01.15 18:53:

Vyzdít třeba takto, mám tam také světlo a ventilátor.., při vyzdívání se mohou zazdít i luxfery a pod...

Datum: 31.01.15 18:16

Přidávám se k uživateli totak. Koupit jen dveře, vyzdít stěnu a do podlahy šoupnout mřížku. Nemusí být jen u dveří, může být i u zdi. Mě osobně se to líbí mnohem víc než klasické sprchové kouty s tou vaničkou.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.