Mora 816mw

Od: Datum: 30.01.15 09:11 odpovědí: 3 změna: 30.01.15 09:23

Ahoj měla bych dotaz ohledně zapojení sporáku elektrického, v záručáku píší, že záruka je podmíněna razítkem od elektrikáře, který ho zapojí, ale v prodejně Mora nám bylo řečeno, že to razítko být nemusí, zapojí nám to známý elektrikář, ale razítko nemá, tak nevím , jestli se tam mám opět zeptat a nebo to risknout a zapojit bez razítka, ale záruka je 5 let a tak abychom pak nelitovali. Dík za názory


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.01.15 09:20

Jestli to bude zapojovat opravdu elektrikář, tak přesto, že nemá razítko, musí mít zkoušky z vyhl. 50. A to je to podstatné. Napsal bych přímo do Mory, zda stačí, aby ten, kdo to zapojoval měl elektrotechnickou kvalifikaci. V případě že ano, nechal bych si záručák podepsat od toho elektrikáře, uložil bych k němu tu odpověď od Mory a případně kopii osvědčení o kvalifikaci toho elektrikáře.

Já mám takto pořešené připojení bojleru Dražice. (reklamace však zatím nebyla).

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 30.01.15 09:20
avatar

Na rovinu přiznám, že jsem v tomhle naprostý laik, ale selský rozum říká, že je jedno, co kde řeknou, psané slovo má větší váhu. Až budete reklamovat, v prodejně bude jiná prodavačka, v servisu zase někdo jiný, a ti všichni budou vědět jen o tom, co se píše v záručáku - co Vám řekli na prodejně Vám nikdo nedokáže.

Ale třeba někdo ví víc a má zkušenosti s reklamacemi bez razítka

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 30.01.15 09:23

Taky jsem řešil to samé před deseti lety, Zapojil sám a domluvil se známím ,že kdyby něco tak to dodatečně orazítkuje. Oni to chtějí potvrdit i u sporáku který je kombinovaný a má vidlici do zásuvky-přece si nebudu zvát elektrikáře na zastrčení sporáku do zásuvky.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.