T track lista na sroub kde sehnat

Od: Datum: 29.01.15 23:20 odpovědí: 4 změna: 30.01.15 00:02
Ahoj,
Nevite kde sehnat t track? Nevim jak to najit v cestine. Je to takova ta lista kam se muze dat sroub. A další dotaz by byl jak ji ukotvit aby tam ten sroub mohl popojizdet (aby nedrznul o vrut, kterym to privrtam). Na obrazku v odkazu je to s prostorem pro zapusteni vruutu. Chci to na posouvani pravitka.
Diky tomas

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 29.01.15 23:29

Dobrý den, jenom napíši, že pokud bude hlava upevňovacího vrutu (šroubu) v té spodní drážce a pod úrovní drážky horní, kde bude ten šroub posuvný, tak to ani nemůže drhnout (pokud bude hlava posuvného šroubu širší, než šířka spodní drážky).

Zdravím!

doplněno 29.01.15 23:36:

Rozumím. Já jsem ji nenašel, tak Vám neporadím, jak se to jmenuje česky a zda se u nás prodává. Pokud jste našel jinou lištu, tak snad zakrýt hlavy upevňovacích šroubů nějakým vloženým páskem a až potom vložit posuvné šrouby - ale, to je jen nápad.

Ohodnoceno: 0x

Od: tomik88
Datum: 29.01.15 23:33
To ano, proto jsem psal ze na obrazku tam ma spodni drazku, ale takovou jsem videl jen tady, jinak to jsou jakoby c profily s jednou drazku tudiz by to mohlo drgnout
Datum: 29.01.15 23:49

a co například toto

Ohodnoceno: 0x

Od: tomik88
Datum: 30.01.15 00:02

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.