Správný výběr židle

Od: Datum: 27.01.15 11:48 odpovědí: 5 změna: 04.02.15 17:54

Podle jakých kritérií mám vybírat židli k PC?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 27.01.15 11:53

Dobrý den, asi podle své postavy. Správná výška (stavitelná), otočná, pohodlná, s možností opření zad - nebo klekačka. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.01.15 11:54

Aby se vám na ni dobře sedělo, když se u PC většinou tráví tolik času. Podle mě je nejlepší židli osobně vyzkoušet, jak je nastavitelná a jestli někde nevrže (problém levných výrobků). Pak taky materiál - látka se může brzy prošoupat, umělá kůže se zase dost rychle prodře (moje zkušenost), hlavně tedy na opěrkách. Látka je na sezení příjemnější, nechladí jak kůže (či umělá kůže).

Datum: 27.01.15 18:02

Dobře se podívejte, pro jakou váhu židle je konstruována. Já nemusím područky. Nepoužívám je a židle nejde zasunout, když na ní nesedím.

Datum: 28.01.15 10:02

Od: ipeli*
Datum: 04.02.15 17:54

No židle zrovna prodáváme, tak nějaké zkušenosti jsou *frajer* nejdůležitější je barva ...

*smich* *smich*

Je to židle domů nebo do práce? Jak dlouhou část dne u PC trávíš? Jsi ještě ve vývinu nebo už chceš dospělou židli? Jak velký prostor máš u PC? Jak velký prostor pod deskou stolu? Koberec, lino, plovoučka, dlažba? Upřednostňuješ nějaký typ nebo provedení židle - kolečka, kluzáky, obyčejné nohy, pohupovačka, čalounění látkou, kůží nebo síťovina? Cenová hladina je důležitá? Hmotnost (i občasného) sedícho? Barva?

A když máš na vše odpověď, vyraž do obchodu se židlemi a vyber si. Krátkodobě se dá sedět na všem, co tě unese!

Případně se pro inspiraci koukni tady All4.cz

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.