Lze postavit plot? tvárnice best unica

Od: Datum: 27.01.15 07:05 odpovědí: 4 změna: 30.01.15 07:05

Dobrý den.

Mám v úmyslu postavit v baráku 7m.zítku, vysokou do 1,5m..Má někdo z vás zkušenost s tvárnicemi BST/BEST-UNICA , jde o skořepinové tvárnice? Jsou vhodné pro venkovní, nekrytou stavbu? Děkuji , mečík.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 27.01.15 08:05

Dobrý den, viz odkaz jsou venkovní plotové prvky od této firmy - tam si vyberte. Zdravím!

http://www.best.info/produkty/ploty-a-operne-zdi/

Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.01.15 06:57

Děkuji za radu , ale toto už mám všechno nastudované. Šlo mi hlavně o zkušenosti, o postřehy z vlastní stavby,ochování zdiva po nějakém čase, jestli mi rozumíte.

Datum: 27.01.15 20:16

Ahoj. Prohlídl jsem si odkaz od Bena a dobrý. Mají tam dost různých tvarů. Koukni a porovnej možnosti i od KB Block. Dělají se z toho taky opěrné zdi a podezdívky. Koukni se kolem sebe, jak je řešena skladba jednotlivých dílů. Jde mi o to, jestli si vybereš kladení na sraz, přímo na sebe a nebo podhodit betonem a spárovat? Tuhle možnost spíš preferuji. Hodí se to spíše na delší stavby. Dá se tím lépe dohonit vzdálenostní nerovnosti jednotlivých vrstev. Po pár metrech se to skládání už může projevit po vizuální stránce. Proto si to prohlédni, než si to objednáš a začneš skládat a betonovat. Ahoj.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 30.01.15 07:05

Moc děkuji , u mne zvítězil zdící systém ze skořepinových tvárnic best-unika. Teorii jsem si načetl, ovšem praxe mi chybí.Zkušenosti někoho, kdo již tímto způsobem stavěl.Ještě jednou děkuji za ochotu pomoci. Mečík.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.