Co máte kolem vypínačů?

Od: Datum: 20.01.15 22:50 odpovědí: 6 změna: 21.01.15 19:22

mám bíle stěny a malé děti = černé stěny kolem vypínačů. Když nechci ty plastové rámečky, co tam dát? co máte Vy, jestli teda něco?

díky za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.01.15 22:57

Je možno použít nanosklo ve spray, používá se jako ochrana proti sprejerům a funguje dost dokonala, výrovní označení neuvádím, ale nanosklo se dá na NETu sehnat

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.01.15 23:07

Pamatuji si z dětství, že táta kolem vypínačů v děstském pokoji nalepil takové ty úzké pruhy tapet (bordury). Tuším, že tam byly zvířátka. No nenáviděl jsem to. Ale nedávno jsem byl u kamarádky, která sice děti nemá, ale má všude něco takového http://www.mercisalon.cz/fotk…s/_vyr_462Zralok-sv-modra.jpg . Má to sladěné se zbytkem dekorací. Ale jak moc je to praktické netuším *nevi*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 21.01.15 06:54

Ten žralok je moc hezký. Z barevné tapety lze vystřihnout cokoliv, jakkoliv. ;) Dobrý nápad *palec*

Datum: 20.01.15 23:20

Já tedy bojuji po staru, tak jednou za půl roku se vyzbrojím válečkem a exponovaná místa přetáhnu. Nátěr PRIMALEX POLAR je barevně stabilní, takže žádný rozdíl mezi starým a novým nátěrem nepozoruji. Je to sysifovská práce, ale u nás by žádný rámeček nepomohl - leda by byl přes celou stěnu

Nanosklo je zajímavý nápad, ale narazil jsem na zmínky ohledně zdravotní závadnosti při použití ve vnitřních prostorách. Rovněž je pro mne otázkou, jak se ochranná vrstva odstraní v případě potřeby vymalovat.

doplněno 20.01.15 23:44:

to @albatros498022: Díky za info. Ale jsem "konzerva". Navíc u nás trpí ponejvíc obývák a ten je v sádrokartonu, takže mechanické odstraňování nee. Nicméně na chodby a fasádu si to dovedu představit.

Datum: 20.01.15 23:24

Má zdravotní atest a pro nový nátěr se dá odstranit mechanicky nebo odstraňovačem

Datum: 21.01.15 19:22

Já mám malé děti a nemám tam nic. Ani černé skvrny...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.