Hlučný pohon u garážových vrat

Od: Datum: 20.01.15 22:44 odpovědí: 2 změna: 20.01.15 23:14

V koupené garáži jsou el. ovládaná sklápěcí vrata, při otevírání ale dělají hrozný randál, ruším souseda. Chtěla bych pohon vyměnit za tichý, kdo máte zkušenost - vyměňuje se celý ten pohon, celá ta " bedna" pod stropem nebo jen nějaká část, ty řetězy, nebo jak to nazvat? Zatím jsem nenašla firmu - servis, která by to nabízela, tady v Ostravě :/ Ospovené firmy nabízely jen koupi pohonů nebo nová vrata... Díky..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.01.15 23:06

Podle zkušeností ten randál vydávají vlastní vrata než pohon. Jedná se opravdu o hluk z pohonu nebo mechanických částí vrat? Nestačilo by to jen promazat?

doplněno 20.01.15 23:26:

Ono je potřebné zjistit která část ten hluk dělá a podle toho pak najít řešení.

Ohodnoceno: 0x

Od: valeria007
Datum: 20.01.15 23:14

Promazala jsem, nepomohlo, nebo jen hodně málo. Vedlejší vrata se otevírají tiše, jinak jsou stejná, ale těch lidí se mi ptát moc nechce, rusky moc neumím :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.