Jaký typ matrace

Od: Datum: 13.01.15 11:54 odpovědí: 6 změna: 13.01.15 19:24

prosím o radu, jakou matraci koupit? Nechci drahou, raději ji za pár let znovu vyměním. Jen mě zajímá jaká je podle Vás nejlepší náplň, zda prižiny, taštičky, pěna, molitan atd: Díky na odpověď všem kteří se budou mojí otázkou zabývat.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.01.15 12:13

Pružiny? slyším pružinová matrace a někomu bych jí dal :)

Za mě pěna :)

Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 13.01.15 12:18

Dobrý den, a není také důležité vědět, do jaké postele to má být? Asi je rozdíl, zda je podklad drátěnka, deska nebo rošt z lamel. Zdravím!

doplněno 13.01.15 18:32:

Pokud máte v pořádku záda a nebolí, tak si můžete dovolit matraci měkčí. Pokud jsou záda starší nebo bolavá, tak volte matraci z tvrdšího materiálu.

Ohodnoceno: 1x

Od: 2810®
Datum: 13.01.15 13:24

podladem je deska

Datum: 13.01.15 16:14

Za mě latexová matrace.

Datum: 13.01.15 19:09

mám matraci s taštičkovejch pružinek neni špatná ale je to tvrdý ležení

po uraze sem si pořídil nástavec s visco pěny a to byla hotová tragédie na tom se vůbec nedá spát

pořídil sem si obyčejnou molitanovou matraci a konečně se mi spí docela dobře

Od: bilibald
Datum: 13.01.15 19:24

Futony - jednoznacne ..

Mel jsem dost drahe latex matrace, spalo se na tom dobre. Ale futon prokazal kvality, ktere ani latex nema. Futony akorat vyzaduji vetsi peci, ale za ty nebolave zada to rad pro ten futon udelam ..

Podle mne je futon na prvnim miste, pak dlouho nic a pak latex, pruzina, tasticky. (samozrejme je to ale veci nazoru)

Molitan nebo pena maximalne pro psa do voliery...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.