Vložený pant

Od: Datum: 12.01.15 19:32 odpovědí: 5 změna: 12.01.15 19:57

Dobrý den. Pepa opět v nesnázích. Snad někdo poradí s otázkou vloženého pantu u nábytku. Zajímá mě jaká mezera u tohoto uchycení dvířek musí být z každé strany , aby se dvířka volně pohybovala.

Díky za odpovědi pepa5

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.01.15 19:38

Co je to za otázku..?

Rozměry jsou kde..? Další věci taky,? Co řešíš, pokud nic neřešíš.?

Jestliže mám nějakou otázku, pak ji položím naprosto zřetelně a jasně.!

Jinak je to o Hov... O ničem.!

Nejprve přemýšlej, pak jednej.

Ohodnoceno: 0x

Od: pepa5
Datum: 12.01.15 19:51

Tak prostě řekněme, že vnitřní prostor korpusu je 50x50cm. Jaký musí být rozměr těch dvířek při použití běžných vložených pantů

Datum: 12.01.15 19:57

Dvoukřídlý, či jednokřídlý? Jakou hranou to budeš olepovat? Osobně se mě na dvířkách vůbec nelíbí 2 mm ABS, ta hranka na hraně je pěknej hnus velebnosti. Není nad pořádně přilepenou 0,5 mm hranu, ta není vůbec vidět, že tam je.

Od: 111®
Datum: 12.01.15 19:44

těch pantů jsou nejméně 4typy, takže si to ujasni..

Datum: 12.01.15 19:49

Ptáš se na pant, ale popis otázky spíš hovoří o vůli dvířek vůču korpusu.

Jinak stačí mezera kolem 3 mm, nesmíš koukat na nábytek v hyper, super, mega nesmyslech, tam jsou schopný mít vůli klidně jeden centimetr, darebáci, ruce bych jim za to zpřerážel.

A kraj díry pro pant od hrany dvířek udělej klidně 5 mm. Radši více než míň. Když je díra blíž k hraně, pak je málo místa na seřízení.

Taktéž vřele doporučuju používat klasický panty, tedy průměr misky 35 mm, ne mini panty s miskou 26 mm. Ty jsou dobrý tak dětem na hraní.

Ohodnoceno: 3x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.