Jak hubit Mravence /faraony/

Od: Datum: 12.01.15 15:32 odpovědí: 5 změna: 12.01.15 19:05

Dobrý den,

objevili se nám v panelákovém bytě mravenci. Zkoušel jsem různé nastrahy doporučené v drogerii, dále drcený hřebíček

a pod. ale výsledky byly pouze krátkodobé. Máte někdo nějakou účinnou radu?

děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.01.15 15:36
avatar

Výsledky jsou krátkodobé z toho důvodu,že nehubí ostatní bytovky.V bytových domech má smysl hubit mravence hromadně.

JABRAKA

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.01.15 15:46

Názov presný neviem,lebo som obal už vyhodil,no v Bauma som to kúpil.Je na ňom napísane,že je to pre mravcou faraonov,samozrejme po latinský,Najviac mi vyhovovali ,v takých plastových krabičkach,no mal som aj sačky,iné nebolo.Mravce otravu nosia do hniezda a krmením kráľovnej sa zadráni rozmnožovaniu hnizda a tým postupnému vyhynutiu 3-6 týždňov.Ja medzi tým ich vystriekam biolitom na mravce.

doplněno 12.01.15 17:37:

Cena prípravku na SK je 6 eur,žeby deratizér bol lacnejší?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.15 18:48
avatar
Cena přípravku je jistě menší než deratizér,ale pkd se neřeší komplexně celý vchod,všechny partaje ...tak je i toto zadarmo drahé! Sprvná odpo Jabraky a Ampéra-*palec* a bodík!ObaJeště doplním-dokud jsme takto jednotlivě v paneláku řešili faraony-tak se nic nevyřešilo,až komplexně celý vchod,v našem případu musel dva vchody 8.patráku!
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.15 16:30

Souhlas s Jabrakou. Problém je v tom, že vyhubíte svoje mravence (v lepším případě) a sousedovic mravenci jsou pořád v pohodě. Domluvte se se správcem objektu a řešte to přes nějakou profesionální firmu centrálně. Jinak do toho jen nastrkáte peníze a účinek se nedostaví.

doplněno 12.01.15 23:32:

to slavco31: Až budete svých 6 EUR platit podesáté, tak vás to přestane bavit. Stěhují se mravenci odvedle. Dalším problémem je postupná imunizace nastupujících mravenčích pokolení, protože pokud něco nezabere na 100%, za chvíli to nemusí fungovat vůbec. A dalším důvodem, proč nedělat pokusy je, že profíci mají vyzkoušeno a vědí, co zabere.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.01.15 19:05
avatar

Kdysi dávno, za bolševiků, bojovala kolegyně s mravenci v paneláku zubní pastou Thymolin. Její manžel pracoval v jakémsi biotechnologickém výzkumáku a tam čirou náhodou přišli na to, že pasta Thymolin mravence odpuzuje. Takže obešel byt a na lištu u zdi nanesl malou vrstvu pasty. Na půl roku měli vystaráno.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.