Příčka sdk nadevzdívce

Od: Datum: 12.01.15 07:03 odpovědí: 7 změna: 12.01.15 11:59

Ahoj jak udelat první řost na kterem bude paoazábrana a s kterých profílu v nadavzdivce v podkroví.?viz obr.

na druhem rostu již bude sdk deska.A to samé pro štítové zdi.dík

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.01.15 07:17

Dobrý den,¨já bych dal svisle profil CD, který uchytím přímým závěsem na CD. Jelikož nevím jak silnou izolaci dáte pod krokve, okolo pozednice, nevím tudíž délku přímých závěsů.

Hlavně dbejte na detaily izolace okolo pozednice a okny a mezi okny. Čím tam budete izolovat ten trám, krokev mezi okny?

doplněno 12.01.15 11:00:

Profil UD vodorovně, do Něj profil CD na stojato, parozábrana kvalitní. Aby nedošlo k perforaci parozábrany, použijete speciální pásky, latě 3cm, nebo

doplněno 12.01.15 11:22:

Určitě celý strop a pak příčky..

Trefit profil vždy nejde, ale existují hmoždinky do SDK. Nelze sdělit, budete to dělat takto, ale vždy individuálně, dle místa příčky.

doplněno 12.01.15 11:55:

Ano, celý strop a pak příčky. Těžko se pak napojuje parotěs..

Ohodnoceno: 0x

Od: pepa456321
Datum: 12.01.15 10:12

Vata bude 10cm a když dám svisle cd mam dolů dát UD profil na tenhle roštík dám parozábranu a pak mám dát cd profil vodorovně na kterem už bude sdk deska_. Izolace kolem stresních oken se někde vleze vate 5cm a někde 10cm

Dík

Od: paw®
Datum: 12.01.15 10:28

Jestli to podkrovi uvazujete pro bydleni, tak 10cm je zoufale malo. V podstate neexistuje nevytopitelnyprostor, ale v lete se tam upecete. Sice za topeni date majlant,a el teplo mit budete. V lete to bdete mi horsi. vaty spise tak 30-40 cm.

Datum: 12.01.15 10:57

podotýkám že zed má tloustku 75cm a bude jeste zateplena 20cm polystirenem a dole je vytápěno

a ve strese je celkem 35cm izolace

Od: paw®
Datum: 12.01.15 11:59
Tak to jo. Tech 10cm me vydesilo.

Datum: 12.01.15 11:05

tak jak je to na vašem obrázku tak bych to chtel takže shrnuto ud profil na zem nalepit na nej pasku kvuli kročejové izolaci

do něj svisle vložit cd profil na přímé závěsy.Nalepit parozábranu juta al 150 a pak na to vodorovně opět cd profily na přímé závesy ktere budou podlepeny nějakou tesnící páskou a to samé i vě štítových zdí.A kdy dělat jednotlivé přícky pokoju viděl jsem že některí delaji až maj oplásteno tak delají příčký a trefuji se do vodorovných cd profilu je tak?

Datum: 12.01.15 11:35

celí strop i oplasten?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.