Rekonstrukce špajzu

Od: Datum: 04.01.15 01:28 odpovědí: 7 změna: 05.01.15 12:29
Dobrý den, chci si nechat rekonstruovat špajzu v kuchyni tak by mě zajímalo pár rad a taky cena, budu ráda za každou odpověď.
Upozornění od sys ladinpraha 04. 01. 2015 01:45:14
Bylo by vhodné upřesnit. Pod pojmem "špajza" si lze představit vestavěnou skříň v panelákové kuchyni nebo taky samostatnou místnost.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.01.15 08:35

Souhlas s ladinem a ještě bych se zeptala, kolik chcete investovat. ;) Mladá nemá moc místa, tak ji vyrobili cca 40cm úzkou, vysokou, výsuvnou skříň, se spoustou přihrádek, přístupných zboku, za drátěnými zarážkami.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.01.15 10:55
ja jsem si spajz rekonstruoval svepomoci 2 desky po bocich mezi ne jako police, dvirka na panty. cena 2000 mozna 2500 s panty atd. viz foto

Datum: 04.01.15 14:36

Já to právě chci rekonstruovat kvůli nové podlaze a i kvůli špatnému větrání, často se tam kazí věci. Ta cena do 3000 by byla ideální ovšem desky bych si asi musela sehnat od truhláře že? Ještě jsem uvažovala nad regálem a prostě to jen zazdít.

Datum: 04.01.15 15:18
material jsou lamino desky, Ty maji i v hobyshopech a rezou je miste na miru,ale myslim ze to vychazi draz.nez u truhlare. pokud mate nekoho kdo by to umel zhotovit tak staci zmerit miry, nechat si narezat desky a ohranovat, popripade se da ohranovat nazehlovaci listou doma. Jeste je zapotrebi vrtak o prumeru tusim 26 mm kvuli pantum a pak to poskladat. Delal jsem s tim poprve v zivote a zadna velka veda to neni

Datum: 04.01.15 17:59

Mám známého truhláře tak se zkusím zeptat na kolik by to vyšlo

Datum: 05.01.15 10:03

Píšete, že se tam kazí věci. Jaké věci? Co máte v panelákové spižírně, co by se mohlo kazit? Kdy jste naposledy vytáhala fochy, vydrbala je a nechala uschnout, potáhla je novým voskovaným papírem nebo plátnem? Kdy jste ji naposledy vylíčila barvou? V čem máte sypké věci? V původních sáčcích a krabičkách? To všechno hraje roli, aby spižírna byla funkční bez problémů. Co máte ve špajzu, co by mělo být v ledničce? ;) Nechci být protivná, ale příjde mi to divné. Omlouvám se.

Datum: 05.01.15 12:29

Jelikož byt patří mému otci a já bydlím u sestry na baráku tak toho času moc není abych mu tam neustále pomáhala, otec je už sám a je mu přes 70let takže si už netroufne něco předělávat, je to činžovní barák. Teď si vymyslel zase novou podlahu takže i kvůli tomu to musíme celé předělat, ta špajza je už stejně hodně stará a má velké díry z boku na tom dřevě a to tam bydlí jen 4roky. Věci do jídla se tam musí třídit docela často jelikož se tam často kazí a jak píšete asi to je i tím že to není vymalované atd. Už jsem kontaktovala známého tak snad pomůže.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.