Pisoár do bytu?

Od: Datum: 02.01.15 18:21 odpovědí: 18 změna: 25.01.15 13:10

Dobrý den,

máte někdo doma pisoár? Zvažuji jeho pořízení k nám do bytu, ale nejsem si jistá, jestli je to dobrý nápad... Dále by mne zajímalo, zda záleží na tvaru pisoáru či nikoli.

Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pura
Datum: 02.01.15 18:22

Jako muž si doma sedám. Rozhodně bych to vestoje doma nedělal.

Ohodnoceno: 1x

Od: zuza1*
Datum: 02.01.15 18:25

A smím se zeptat proč? Právě naopak jsem čekala, že to chlap uvítá

Datum: 02.01.15 18:27

Každý chlap, který nemá zdravotní problémy to uvítá. Jestli je k tomu velká místnost kde to nebude překážet, proč ne.

doplněno 02.01.15 18:35:

V domácích pisoárech žádný smrad nehrozí. To je vychytaná věc.

Ohodnoceno: 0x

Od: pura
Datum: 02.01.15 18:33

Lépe mi to teče v sedě než vestoje a v sedě si lépe u toho prdnu, než vestoje. Druhou věcí je smrad z moči, kterým většina pisoárů trpí. Ucmrndávání a kapání moči mimo pisoár bude také - takže budete chodit a vytírat kapky. Pisoár domů fakt nepatří.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 02.01.15 18:38

Tak tady nevím, ale pokud je o pisoár dobře "postaráno", tak žádný pach cítit není. Možná se to stává na veřejných WC, kde je nějaká chyba v odtoku, nebo je jiný problém, ale doma to budete mít jistě pod kontrolou a pokud si koupíte do pisoáru tablety, tak vám naopak bude vonět

Pokud zvolíte vhodný pisoár, tak kapky kolem taky nebudou. Nevím, proč by měly být, na dobrých veřejných WC nebývají a ani doma s nima nemáme problém. A jak už jsem psal dole, do pisoáru se snad většina chlapů trefí...

Datum: 02.01.15 18:24
Vyrábí se pro tento účel domácí pisoár, který je krytý poklopem.
Pokud máte dostatek prostoru v koupelně, proč ne, jděte do toho.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.01.15 18:30

Dobrý den,

za prvé sem zkuste hodit nějaký fungující odkaz, tento už nefunguje.

K Vašemu dotazu, podle přezdívky vypadáte na ženu, takže nejprve bych věc konzultoval s Vaším mužským protějškem, protože on právě bude toto zařízení používat, nikoli vy. Zároveň by vám mohl poradit, jaký pisoár by se mu líbil a podobně.

Mít doma pisoár není nic divného, sami doma pisoár máme také, dokonce dva. Primárně je tedy moc nevyužíváme, máme klasické WC, ale není důvod, abyste do toho nešla a není se za co stydět. Na veřejných toaletách jsou většinou právě pisoáry, muži jsou na ně zvyklí, tak proč ne.

Pisoár jako takový může mít i své výhody. Předpokládám, že klasické WC máte také, takže za mě rozhodně ANO.

doplněno 02.01.15 18:32:

Ještě k doplnění k příspěvku prvního rádce, je praktičtější si sedat, ale spíš jen z důvodu, že u klasického záchodu se někdy těžko trefíte tam, kam máte, takže proto. Jinak není důvod, nevykonat potřebu ve stoje a kromě toho, pisoáry bývají dosti široké, takže tam se muž snadno trefí.

Od: zuza1*
Datum: 25.01.15 09:18

Děkuji Vám všem za názory! Po válečné poradě doma jsme se rozhodli si pisoár skutečně pořídit a říkejte si co chcete, je to príma. :) Jinak studio mbkeramika můžu jen doporučit, skvěle nám poradili a nakonec jsme pořídili pisoár s polopem, jak tu někdo už i psal jako možnost.

Díky Vám všem za cenné rady!

Datum: 02.01.15 18:42

to je nechutný chodit doma na hajzlík jako v hospodě nebo pumpě

Datum: 02.01.15 19:27

Osobně mít možnost,tak na WC přijde pisoár a bidet,Takto jen malé umývátko a klasika!

Datum: 02.01.15 19:32

Přijde mi to zbytečné zařízení, když si může muž sednout a vykonat malou potřebu.

Pro ty, kteří tvrdí že se dokáží trefit do mísy a nic ven nestříká: doporučuju stěny kolem mísy olepit bílým papírem a po použití toalety ve stroje si papíry prohlídnout. Budete se divit.

Já jako muž jsem zvykl na záchodě si sednout a protože ho občas i uklízím, tak vidím a cítím, že je to správná možnost.

Od: pb®
Datum: 02.01.15 20:39
Místo bidetu se dá namontovat bidetová sprška. Nezabere místo a má víc využití než bidet. Na něm se dá jen umývat prdélka, bidetovou sprškou napustím i vypláchnu kýbl, opláchnu po umytí WC štětku i okraje mísy, opláchnu zbytky písku z umyvadla po jeho vyčištění.

Datum: 02.01.15 20:30

NEmáme, dobrý nápad to myslím není. Myslímsi, že to ani moderní bydlení či architektura nepoužívá. Jde o věc pro veřejné toalety.

Datum: 02.01.15 20:40
Ale používá...a vyrábí se..
A ani to není pro domácí použití nová věc..

Datum: 02.01.15 22:32

Já bych domů pisoár nechtěla.

Datum: 02.01.15 22:43

http://bydleni.idnes.cz/pisoa…c=A060818_112125_koupelna_pet

Článek z roku 2006 a už tehdy se psalo o brzkem standartu.

Datum: 25.01.15 10:10

Také bych doma ho nechtěla,,jen zabírá místo a je to zbytečná věc.Usazuje se tam sůl z moče,,,je to pro hospody.A mýt 2 takové,,,bych tedy nechtěla.

Od: mynameis
Datum: 25.01.15 13:10

Na co pisoar, to nemate umyvadlo? :-D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.