Lamart termosky

Od: Datum: 01.01.15 10:34 odpovědí: 4 změna: 01.01.15 13:26

Máte někdo zkušenosti s termoskami Lamart? Jsou kvalitní? Jak dlouho v nich vydrží teplý nápoj?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.01.15 10:46
avatar

Já jsem hluboce přesvědčená, že je značka je naprosto lhostejná. Značka je jen otázkou vzhledu. ;) Teplo udrží všechny stejně nebo jen rozdílem několika vteřin. Záleží, jestli ji budete brát na zasněžené hory nebo bude stát na kuchyňské lince.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 01.01.15 11:12

Lamartku nebrat. V zimě za 4-5 hodin máte nápoj jen teplý i když do něj nalejete vařící čaj. Navíc má tak špatné šroubení, že dlouho zátku nasazujete než chytnete závit.

Mám asi 20 let termosku, kterou jsem dostala při koupi křovinožezu zn Stihl. Nevím jestli se dá samostatně koupit a nebo zda jí ještě vyrábějí. Funfuje dodnes výborně. Jelikož nám jedna nestačí, tak jsem dokoupila termosku (viz odkaz) a Lamartka zůstává doma, nikdo jí nechce používat.

http://termosky.heureka.cz/es…moska-1l/specifikace/#section

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.01.15 13:02
avatar

Nejlepší termosky byly ty za komunistů. Sice se k ní člověk musel chovat něžně, pže nádoba byla hodně křehká, ale horký čaj vydržel po celý den. Škoda že se už nedělají...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 01.01.15 13:26
avatar

Eliso, již 6 let používám termosky denně v práci, a jen jedna z nich je ideální. Měla jsem takové ty obyč nerez, ty ušly. Pak jsem měla tuto: http://www.zbozi.cz/vyrobek/termoska-nerezova-0-7l/ a na tu nedám dopustit. Bohužel jsem ji na podzim dala na topení a od té doby neudržela teplo, tak mi teď Ježíšek přinesl novou zn. Bergner. Není špatná, má originální design (vypadá jako lahev), ale i když tam nedám ani litr horkého čaje (což by měl být její objem), tak vršek pouští teplo ven, je zvenčí na omak teplá.

Po pravdě, neměřila jsem nikdy, jak dlouho vydrží v termosce čaj teplý, ale ta termoska Toro byla po celém povrchu stejně teplá jako okolní prostředí. Prostě dle mých znalostí fyziky ze ZŠ, když termoska není nikde horká, tak teplo neuniká, ne? Pokud se mýlím, opravte mě někdo

A ještě dodám, že dokud jsem ji nedala na to topení, stihla mi asi třikrát spadnout z ruky (1-1,3m?), i na dlaždičky, a vždy to přežila bez úhony. 5x týdně jsem ji používala necelý rok.

doplněno 01.01.15 13:28:

Původně jsem si tu Toro koupila proto, že když jsem si nesla věci do třídy, tak jsem měla problémy unést i termosku, tak jsem potřebovala nějakou s uchem. A to ucho opravdu úžasně padne do ruky, to barevné je silikon, takže neklouže. Jakmile Bergnerka doslouží, jdu do ní znovu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.