Přihlašeni u přitelkyne

Od: Datum: 30.12.14 11:39 odpovědí: 2 změna: 30.12.14 11:59

Dobry den.měl bych dotaz ohledně bydleni dvou lidi v bytě přitelkyně ,mam trvale bydliště jinde jestli se musim přihlasit u přitelkyně a jak se to děla.

Děkuji za odpověd.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.12.14 11:53
avatar

Trvalé bydliště můžeš mít jinde a bydlet také jinde (je to i můj případ). Jenom je potom trošku problém s korespondencí. Proto všude (pojistka auta, životní pojištění, zdravotní pojišťovna atd.) uvádím trvalé bydliště a korespondenční adresu. To by ti při sesouhlasení trvalého bydliště s adresou skutečného bydliště odpadlo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: oww
Datum: 30.12.14 11:59

ANo, je nutné se přihlásit - ale pozor, pro účely služeb spojených s užíváním bytu. Tedy ohlásit správci domu, že v bytě bydlí od ... příslušný počet osob. Ohledně trvalého pobytu, tedy PČR a občanky se nic nezmění. S tím nic nedělejte, nechte si původní adresu, poukud vám to vyhovuje. Myslete na to, že měnit si s každou novou přítulkou hned trvalý pobyt je nesmysl.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.