Špatně udělaný přířez - Baumax

Od: Datum: 27.12.14 21:40 odpovědí: 3 změna: 29.12.14 09:04

Hezký večer,

dnes jsme byli v Baumaxu nakoupit OSB desky 10 mm, měli jsme to na obložení na půdě , tak jsme si nechali udělat přesně přířez. Jelikož byly desky 125 x 250 cm , měli jsme z domova vše přesně rozměřené a obsluze jsme řekli , že potřebujeme na délku uříznout přesný pruh šíře 30 cm + to co zbude , tj asi 94,5 cm ( 0,5 cm řez ) , ale těch 30 cm potřebujeme přesně.

Nechali jsme si vše uříznout , naložili m zaplatili a odjeli domů. V Baumaxu jsme byli asi v půl sedmé , něž jsme vše naložili a dojeli domů bylo po osmé.

Náhodou jsme doma vzal metr a zkoušel přeměřit ten úzký dílec , jestli má těch 30 cm ( v obchodě mě to nenapadlo měřit , mají tam pilu s přesností na mm a cm ) a zjistil jsem , že to nemá oněch 30 cm , ale 29,5 cm , což je pro mě obrovský problém , protože desky můžu rovnou vyhodit , jsou mi k ničemu.

Vůbec jsme si v obchodě neuvědomil , že busu muset kontrolovat jejich práci. Za pitomý přířez jsem dal dohormady skoro 100 Kč a ještě to takhle skonil. Zkoušel jsem volat , ale už to nikdo nebral.

Chci se zeptat , zda máte někdo zkušenosti s touto reklamací , klidně jim ty 30 cm pásy hned zítra dovezu , ať mi na svoje náklady uříznou nové z nových desek.

Desky stáli skoro 3000 Kč, když propočítám ty zničený pruhy , tak ty dělají škodu skoro 800 Kč , což nejsou malé peníze.

Účtenku , všechno mám , jen mi jde o to , zda uznají reklamaci nebo jestli s tím nemá nikdo zkušenosti. Omlouvám se za román , ale jsem tak nas...ý že jsem se musel vypsat.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.12.14 21:48
Máte od toho nějaký zakázkový list, kde se píše o čistých 30cm? Nevím jak to tam chodí, ale pokud to byla jen ústní dohoda budete muset doufat, že tam bude ten samý a nezapře to.
doplněno 27.12.14 21:51:

to zní dobře, pokud je dohledatelný zápis, tak bych to pobral a jel. ani bych nevolal předem, aby si nepřipravili argumenty a rovnou je konfrontoval. Pokud to nemáte lán cesty :)

Ohodnoceno: 0x

Od: pracant
Datum: 27.12.14 21:50

Píšou to tam do nějaké knihy , ale nic jsem nepodepisoval.

Od: petrn*
Datum: 29.12.14 09:04

Máte k tomu doklad, kde jsou ty rozměry napsané? Baumax neznám, ale i kdyby jste neměl, zkusil bych to reklamovat, možná bych prvně zašel na informace a popsal jim problém.

Mě se tohle stalo v OBI, potřeboval jsem řež přesně na mm, taky si to na místě nezměřil a zjistil až doma. Opravit se to nedalo, byl to rozdíl asi 2 mm, tak jsem to ohobloval. Při příštím nákupu jsem si to kontroloval hned a stalo se, že to museli dvakrát dělat znovu. Tenkrát se omlouvali, že pila není seřízená. Řekl bych, že je to také o konkrétním člověku. Nechal jsem si pak dělat přířezy v jiné pobočce a vždy na mm přesně. Petr

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.